Home / EKONOMIKA / NÚSCH obstaráva špeciálny zdravotnícky materiál za viac ako päť miliónov eur

NÚSCH obstaráva špeciálny zdravotnícky materiál za viac ako päť miliónov eur

BRATISLAVA 3. novembra (WebNoviny.sk) – Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s. obstaráva špeciálny zdravotnícky materiál pre invazívnu diagnostickú a intervenčnú elektrofyziológiu srdca. Informoval o tom ústav v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

Celková odhadovaná hodnota zákazky je 5 199 688 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Ako vyplýva zo zverejnených informácií v oznámení o vyhlásení verejného obstarávania, zákazka sa delí na časti, pričom záujemcovia môžu predkladať ponuky na všetky časti.

Odporúčame:
Srdcovocievny ústav vyzýva ľudí k darovaniu krvi, má jej akútny nedostatok

Pre výber víťaza bude rozhodujúcim kritériom cena. Trvanie zákazky je stanovené na 24 mesiacov. Zadávateľ použije elektronickú aukciu. Ponuky alebo žiadosti o účasť môžu uchádzači predkladať do 4. decembra tohto roka. Obstarávateľ požaduje tiež technickú a ekonomickú spôsobilosť. Opis jednotlivých častí zákazky, ako aj požadované kritéria sú dostupné v súťažných podkladoch.

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb so sídlom v Bratislave poskytuje zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou. Od 1. januára 2009 je jeho súčasťou aj Detské kardiocentrum.

Viac k témam: ekonomika, NÚSCH Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, zdravotníctvo
Zdroj: Webnoviny.sk – NÚSCH obstaráva špeciálny zdravotnícky materiál za viac ako päť miliónov eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Počet detí v hmotnej núdzi na Slovensku mierne klesol, číslo je však stále veľmi vysoké

V hmotnej núdzi sa nachádzalo 53,7-tisíca detí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *