Home / SVET / Ženu obvinili z vraždy manžela a jeho rodiny, údajne ich otrávila mliekom

Ženu obvinili z vraždy manžela a jeho rodiny, údajne ich otrávila mliekom

ISLAMABAD 31. októbra (WebNoviny.sk) – Polícia v Pakistane zatkla a obvinila ženu, ktorá je podozrivá z vraždy 13 ľudí vrátane jej manžela. Asiya Bibi údajne dala manželovi a jeho širokej rodine otrávené mlieko, informuje spravodajský portál BBC. Prípad sa stal v meste Muzaffargarh vo štvrtok, odkedy počet obetí stúpa.

Odporúčame:
V Japonsku zatkli muža, ktorý mal v byte rozrezané telá ľudí

Žena údajne dala manželovi do mlieka jedovatú zmes, ale on ho nevypil. Následne z mlieka vznikol tradičný jogurtový nápoj lassi, ktorý dala aj jeho rodine. Zatiaľ čo polícia uvádza 13 obetí, miestna televízia Geo TV hlási až 15 mŕtvych. Štrnásť ďalších osôb po konzumácii nápoja hospitalizovali.

Ako uviedla polícia, obvinená bola za muža vydatá od septembra a ich manželstvo bolo dohodnuté. Okrem nej zatkli aj jej údajného milenca a jeho tetu. Podľa miestnych médií žena chcela ujsť z manželovho domu a vrátiť sa späť k rodičom.

Viac k témam: krimi, Pakistan, smrť
Zdroj: Webnoviny.sk – Ženu obvinili z vraždy manžela a jeho rodiny, údajne ich otrávila mliekom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Zelenskyj naznačil scenár následkov, ak ukrajinská armáda príde o Bachmut

Ak by Ukrajinci v Bachmute prehrali, tlak z porážky by prišiel veľmi rýchlo. A to nielen od medzinárodného spoločenstva, ale aj od jeho vlastnej krajiny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *