Home / šport / Hokej / Video: Barbašev dostal stopku na šieste finále NHL za útok na Chárovho spoluhráča Johanssona

ST. LOUIS 8. júna (WebNoviny.sk) – Vedenie NHL suspendovalo útočníka St. Louis Ivana Barbaševa na jeden zápas za nepovolený útok na hlavu hráča Bostonu Marcusa Johanssona v piatom súboji finálovej sérii o hokejový Stanleyho pohár.

Dvadsaťtriročný Barbašev bude chýbať „bluesmanom“ v nedeľňajšom šiestom zápase na domácom ľade, v ktorom môžu rozhodnúť o zisku historicky prvého Stanley Cupu pre tento klub.

Viac k témam: Boston Bruins, NHL, play-off NHL, St. Louis Blues
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Barbašev dostal stopku na šieste finále NHL za útok na Chárovho spoluhráča Johanssona © SITA Všetky práva vyhradené.