Home / šport / Tenis / Andrej Martin nestačil na šestku „pavúka“ a v Almaty si semifinále nezahrá

Andrej Martin nestačil na šestku „pavúka“ a v Almaty si semifinále nezahrá

ALMATY 7. júna (WebNoviny.sk) – Slovenský tenista Andrej Martin neuspel vo štvrťfinále challengerového turnaja v kazašskom Almaty.

Štvrtý nasadený bratislavský rodák v piatkovom súboji podľahol šestke „pavúka“ Nemcovi Yannickovi Hanfmannovi 2:6, 6:4, 5:7.

Almaty – dvojhra – štvrťfinále

Yannick Hanfmann (Ger.-6) – Andrej Martin (SR-4) 6:2, 4:6, 7:5

Viac k témam: Almaty, ATP Challenger Tour
Zdroj: Webnoviny.sk – Andrej Martin nestačil na šestku „pavúka“ a v Almaty si semifinále nezahrá © SITA Všetky práva vyhradené.