nedeľa , 23 februára 2020
Home / KULTÚRA / Film a TV / Herec Isaac Kappy zrejme spáchal samovraždu, hral vo filmoch Thor aj Terminator Salvation

Herec Isaac Kappy zrejme spáchal samovraždu, hral vo filmoch Thor aj Terminator Salvation

BRATISLAVA 15. mája (WebNoviny.sk) – Vo veku 42 rokov zomrel americký herec Isaac Kappy. Podľa doterajších informácií v pondelok ráno v Arizone skočil z mosta a následne ho zrazilo osobné auto.

Rodák z Albuquerque v Novom Mexiku bol na mieste mŕtvy. Prípad vyšetrujú ako samovraždu. Krátko pred incidentom na službe Instagram zverejnil dlhý príspevok.

“Myslel som si, že som dobrý človek, no nie som. V skutočnosti som bol počas života zlý. Predával som drogy, mal som problémy s daňami, mám dlhy, ničil som si telo cigaretami, drogami a alkoholom. Bol som hrubý k ľuďom, ktorí ma milovali, vrátane mojej rodiny,” uviedol herec, ktorý sa tiež ospravedlnil svojim kamarátom a Ježišovi za to, “že ich zradil“.

Isaac Kappy

…sa narodil 17. februára 1977. Predstavil sa vo filmoch ako Unesená (2009), Terminator Salvation (2009), Fanboys (2009), Thor (2011) či 10 Years (2011). V roku 2009 sa objavil aj v jednej epizóde seriálu Perníkový tatko (2008 – 2013).

Informácie pochádzajú z webstránky people.com.

Viac k témam: samovražda, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Herec Isaac Kappy zrejme spáchal samovraždu, hral vo filmoch Thor aj Terminator Salvation © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Herečka Pamela Anderson sa po 12 dňoch rozišla s novým manželom

Ani piate manželstvo herečke nevydržalo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *