Home / SVET / Smerák obdivuje vraha. A tento *urák sedí v parlamente

Smerák obdivuje vraha. A tento *urák sedí v parlamente

Táto doba je zvrátená. Ľuďom z nadbytku a hojnosti už preskakuje. Ich zvrátené myšlienkové pochody, ktoré ešte pred pár rokmi prezentovali len v úzkom okruhu skupiny štamgatov pri borovičke v poslednom pajzli sa dnes nezastaviteľne šíria na fejsbuku ako rakovina. Čím vačšia *urákovina, tým viac lajkov a zdieľaní.

Výkvetom slovenského fejsbuku je komunistický poslanec za stranu Smer Blaha, ktorý verejne oslavuje vraha.

Kto je tým vrahom? Nuž nik iný, ako argentínsky revolucionár Che Guevara. A tohto vraha oslavuje poslanec Blaha. Je to naozaj smutné, že tento *urák může takto verejne šíriť okrem fejsbuku aj v slovenskom parlamente takéto *ujoviny. Komentovať Blahu – tohto komunitického *uráka je bez použitia vulgarizmov nemožné.

Viac oslavných ód na vraha z FB profilu komunistu Blahu si prečítate nižšie

 

Obhajovať verejne vraha – Che Guevaru, ktorý verejne priznal zabíjanie a vraždenie oponentov „socialistickej revolúcie“ /podotýkam, že Che Guevara zabíjal oponentov aj mimo boja/ je zvrátenosťou najhrubšieho zrna.

Áno, Che Guevaru zavraždil kubánsky emigrant na pokyn CIA. Ale žiaden americký senátor alebo kongresman verejne nevychvaľuje vraha Che Guevara.

Vychvaľovať verejne vraha dokáže len slovenský poslanec – *urák Blaha.

Hanba Blahovi, hanba tým, ktorý ho do parlamentu zvolili, hanba tým, ktorí mlčky prehliadajú verejné obhajovanie vraha poslancom slovenského parlamentu.

Marian Zaboj

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Hlavnú ulicu v Košiciach roztancovala štvorylka, zapojilo sa 2 468 ľudí (video)

Štvorylka sa tancuje vo viac než 50 mestách v Európe a samotný projekt začal v roku 2002. Košice sa pred niekoľkými rokmi stali lídrom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *