utorok , 26 mája 2020
Home / SLOVENSKO / Žiga a siedmi lúpežníci boli pristihnutí pri čine. 64 miliónov EUR sa rozplýva

Žiga a siedmi lúpežníci boli pristihnutí pri čine. 64 miliónov EUR sa rozplýva

Minister hospodárstva Peter Žiga predpokladá, že sa otázka odmeny pre advokáta Bžána vyrieši do konca októbra.”Poveril som vedenie MH Manažmentu, ľudí, ktorí sú zodpovední za podpis zmluvy, aby dohodli výrazne nižšiu sumu.”

Ak by nepodpísali takú vysokú sumu na odmenu advokátovi, museli by ju teraz znižovať? Išlo o omyl, nedbanlivosť, zámer, podvod alebo jasnú rozkrádačku majetku v kapitalistickom vlastníctve?

Takže to máme jasné. Lúpežníci boli vďaka OĽANO a novinárom pristihnutí pri čine a tak milióny pre advokáta sú ohrozené. Asi sa advokátovi nevyplatí plná suma – 64 MILIÓNOV EUR.

Kauza odmeny pre advokátsku kanceláriu Radomíra Bžána (64 MILIÓNOV EUR), ktorá mala byť pôvodne vyplatená za zastupovanie v súdnom spore o Vodnú elektráreň Gabčíkovo (VEG), si žiada odchod siedmich funkcionárov. Ide o šiestich členov predstavenstva a dozornej rady MH Manažment a ministra hospodárstva Petra Žigu (Smer). Na tlačovej konferencii to vyhlásili poslanci opozičného hnutia OĽaNO.

Ak by  teda títo siedmi lúpežníci na čele s Žigom na čele neboli prichytení pri čine, tak by 64 miliónov eur už išlo do vačku advokátovi…. a potom možno aj ďalej z vačku tým správnym našim ľuďom do vačku…?

exred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Investície či informatizáciu bude riešiť nové ministerstvo, odobrila ho aj prezidentka

Novovzniknuté ministerstvo prevezme pôsobnosť úradu vicepremiéra v oblasti investícií a informatizácie k 1. júlu a pôsobnosť Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR v oblasti regionálneho rozvoja k 1. októbru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *