Home / šport / Hokej / Video: Dallaské „hviezdy“ postúpili do druhého kola play-off NHL , Carolina si vynútila siedmy zápas

DALLAS 23. apríla (WebNoviny.sk) – Hokejisti Dallasu postúpili do 2. kola play-off NHL. V šiestom súboji 1. kola Západnej konferencie Dallas využil výhodu domáceho prostredia a zdolal Nashville 2:1 po predĺžení. Dallaské „hviezdy“ ovládli sériu 4:2 na zápasy a ich súperom v semifinále konferencie budú hráči St. Louis Blues.

V ďalšom súboji pondelkového programu vo Východnej konferencii Carolina zdolala Washington 5:2 a vyrovnala stav série na 3:3. O postupujúcom sa rozhodne v stredu 24. apríla vo Washingtone. Slováci do pondelkových zápasov nezasiahli.

Play-off NHL 2018/2019 – štvrťfinále – 6. zápasy

pondelok:

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

Carolina – Washington 5:2 (1:2, 1:0, 3:0) – stav série: 3:3
Góly: 11. Foegele (Hamilton, Slavin), 22. Teräväinen (Aho), 44. J. Staal (McGinn, Faulk), 52. Williams (Pesce, J. Staal), 57. Hamilton (Martinook) – 6. Connolly (Eller, Burakovsky), 16. Ovečkin (Orlov, Niskanen)

ZÁPADNÁ KONFERENCIA

Dallas – Nashville 2:1 po predĺž. (0:1, 1:0, 0:0 – 1:0) – konečný výsledok série: 4:2, Dallas postúpil do semifinále konferencie
Góly: 26. Comeau (Faksa), 78. J. Klingberg (A. Radulov, Seguin) – 6. A. Watson (Boyle, P.K. Subban)

Viac k témam: Carolina Huricanes, Dallas Stars, Nashville Predators, NHL, play-off NHL, Washington Capitals
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Dallaské „hviezdy“ postúpili do druhého kola play-off NHL , Carolina si vynútila siedmy zápas © SITA Všetky práva vyhradené.