Home / SLOVENSKO / Komunista Blaha zo Smeru sa spojí aj s fašistami. Keď je to potrebné

Komunista Blaha zo Smeru sa spojí aj s fašistami. Keď je to potrebné

a treba zvoliť submisívneho riaditeľa RTVS, padajú všetky zábrany. Komunisti+plus fašisti, ruka v ruke pri hlasovaní. Tajnom. Pre istotu. Verejne deklarovať spojenectvo s fašistami komunisti nemôžu. AJ v histórii to tajili, tak dlho dokiaľ sa to až dalo. Dôležitý je výsledok. Včera to neprešlo len o chĺp. Súčasný šéf TASR Jaroslav Rezník získal 73 hlasov, za Václava Miku hlasovalo 53 poslancov vo voľbe riaditeľa RTVS.

Druhé kolo bude na budúci týždeň v utorok.

Iste, všetci budú popierať, že je to inak. „Hlasovanie bolo predsa tajné,” budú nám tvrdiť. Samozrejme  že takým hlúpostiam môžu uveriť len úplne najivní alebo blbí Slováci. Takých je ale na Slovensku stále dosť  a preto je všetko po starom, tak ako má byť. Nakoniec, rozdiel medzi komunistami a fašistami nie je markantný. Len v číslach.

A keď sa ku komunistom, slovenským fašistom ešte budúci utorok pridajú maďarskí podnikatelia výsledok je istý, tak ako ho očakáva komunistický poslanec Blaha zo strany SMER.

A aby Blaha nezabudol, tak na svojom FB profile spomenul aj svoju obľúbenú Kubu.

Snímka obrazovky 2017-06-16 o 15.19.24

Ján Nemec

Zdroj info foto: web, fb

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Krízu dôvery v inštitúcie a štát vidí šéf NKÚ Andrassy v nesystémovom kontrolingu, uviedol aj štyri princípy zmeny

Kríza dôvery je na Slovensku vypuklá a nedôvera voči inštitúciám, najmä tým, ktoré sú spájané s politickou reprezentáciou, sa vypomsťuje celej spoločnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *