Home / SVET / Z vraždy riaditeľa firmy obžalovali jeho manželku, dvoch nevlastných synov a slúžku

Z vraždy riaditeľa firmy obžalovali jeho manželku, dvoch nevlastných synov a slúžku

KUALA LUMPUR 4. marca (WebNoviny.sk) – V Malajzii v pondelok obžalovali z vraždy výkonného riaditeľa firmy jeho manželku a dvoch nevlastných synov. Predstaviteľa spoločnosti Cradle Fund Sendirian Berhad Nazrina Hassana našli mŕtveho minulý rok v júni v jeho spálni, pričom na tele mal popáleniny.

Jeho smrť najskôr dávali za vinu požiaru, ktorý údajne vznikol v dôsledku explózie mobilného telefónu počas nabíjania. Vyšetrovatelia však neskôr našli na mieste stopy benzínu.

Následne exhumovali jeho telo a vykonali druhú pitvu, ktorá viedla k obvineniu Samirah Muzaffar a jej dvoch synov z prvého manželstva. Chlapci sú vo veku 13 a 16 rokov.

Úrady pritom obžalovali aj ich bývalú indonézsku slúžku, ktorá je na úteku. Obe ženy čelia v prípade dokázania viny trestu smrti. Tamojšia vláda však pozastavila vykonávanie trestov smrti a uviedla, že ich plánuje úplne zrušiť.

Viac k témam: trest smrti, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Z vraždy riaditeľa firmy obžalovali jeho manželku, dvoch nevlastných synov a slúžku © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V dôsledku ruských útokov ostalo viac ako 440 obcí bez dodávok elektrického prúdu, najhoršie je na tom Donecká oblasť

Tam ostalo bez prúdu 121 obcí, uviedlo ministerstvo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *