Home / SVET / Shana s dcérou Dominique zavraždili piatich členov svojej rodiny, vraj túžili zomrieť

Shana s dcérou Dominique zavraždili piatich členov svojej rodiny, vraj túžili zomrieť

MORRISVILLE 26. februára (WebNoviny.sk) – Matka s dcérou z americkej Pensylvánie zabili piatich členov svojej rodiny. Ich mŕtve telá našli policajti v dome v Morrisville, predmestí Philadelphie, v pondelok po tom, ako sa o osud rodiny začali zaujímať pracovníci sociálneho úradu.

Obete vraj túžili zomrieť

Ako v utorok informovala agentúra Associated Press (AP), v dome sa spolu s mŕtvolami stále nachádzali aj obe vrahyne, pričom podľa polície boli „v dezorientovanom stave„.

Matka, 45-ročná Shana Decree, policajtom ako prvé povedala, že všetci ich rodinní príslušníci, ktorých s jej dcérou, 19-ročnou Dominique zabili, „túžili zomrieť„. Dodala, že aj ona sa chcela následne pokúsiť o samovraždu.

Zabila svoje deti aj sestru

Obeťami vyčíňania matky a dcéry v Pensylvánii sa stali ďalšie dve deti Shany Decree, trinásťročný Damon a 25-ročná Naa’Irah, a tiež jej sestra, 42-ročná Jamilla Campbell a jej dve deväťročné dcéry, dvojčatá Imani a Erika. Tie podľa tvrdenia Shany Decree zabila ich matka ešte predtým, ako ona zabila ju.

Mnohé okolnosti prípadu sú stále nejasné, polícia uvádza, že v dome bol veľký neporiadok, pozhadzovaný nábytok a porozbíjané sklo. Všetky obete boli pritom uložené v rovnakej miestnosti.

Shana Decree má podľa AP ešte jedno dieťa, 17-ročného syna Campbella, ktorého policajti našli v utorok u kamarátov vo Willingboro v štáte New Jersey. Chlapec údajne nemá s vraždami nič spoločné, polícia po ňom pátrala len preto, aby zaistila jeho bezpečnosť.

Viac k témam: vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Shana s dcérou Dominique zavraždili piatich členov svojej rodiny, vraj túžili zomrieť © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Rusko počas ofenzívy proti Charkovskej oblasti stratilo 20-tisíc vojakov, povedal Zelenskyj

Ukrajinský prezident si nemyslí, že táto operácia bude úspešná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *