Home / SLOVENSKO / Cashback Helper pomôže online kupujúcim nájsť tie najlepšie ponuky

Cashback Helper pomôže online kupujúcim nájsť tie najlepšie ponuky

BRATISLAVA 25. februára 2019 (WBN/PR) – Cashback Helper je doplnok internetových prehliadačov vytvorený medzinárodnou nákupnou komunitou Cashback World. Umožňuje informovať zákazníka hľadajúceho konkrétny tovar a ponuky o predajcoch, u ktorých je možné uplatniť Cashback a získať Shopping points. Vďaka technickej jednoduchosti je tento nový pomocník vhodný aj pre ľudí, ktorí sa necítia zbehlí v online nakupovaní. Jeho inštalácia do prehliadača, ako aj jeho používanie sú jednoduché a prehľadné.

Cashback Helper bol vytvorený ako intuitívny asistent pre nakupovanie online. Poskytuje členom Cashback World-u možnosť vyhľadať Cashback ponuky na cieľový tovar a služby. Na použitie tejto aplikácie zákazník nepotrebuje skúsenosti s online nakupovaním a ani pokročilé znalosti práce na počítači. Vo chvíli, keď si vyskúša používanie tohto rozšírenia, proces vyhľadávania želaných tovarov sa skráti z hodín na minúty až sekundy.

Ako to funguje?

Prehľadnosť a jednoduchosť dovoľujú aj neskúsenému používateľovi internetu osvojiť si funkčnosť tohto programu v priebehu krátkej chvíle. Kliknutím na ikonu so zelenými písmenami CB (skratka pre Cashback World), napravo od poľa pre internetovú adresu, nakupujúci rozbalia panel zobrazujúci partnerské predajne nákupného spoločenstva Cashback World. Intuitívnosť Cashback Helpera taktiež zaručuje, že relevantnosť týchto predajcov je zoradená podľa toho, čo zákazník v minulosti hľadal. Navyše, ponuka sa aktualizuje každý deň, zákazník má teda stále relevantné informácie o partnerských predajcoch a akciových ponukách, množstve Shopping points získaných za každý nákup a výške Cashbacku, teda sumy, ktorá sa vráti späť na zákazníkov účet po zaplatení tovaru.

Ako získať Cashback Helper?

Najjednoduchším spôsobom ako získať Cashback Helper je navštíviť stránku www.cashbackworld.com, kde si zákazník stiahne súbor na automatickú inštaláciu pre jeden z vybraných prehliadačov (Google Chrome, Mozilla Firefox alebo Safari). Samotná inštalácia je jednoduchá, rýchla, úplne bezplatná a navyše prebieha bez zbytočných požiadaviek. Prihlásiť sa môžu iba členovia nákupného spoločenstva Cashback World. Registrácia členstva je však tiež bezplatná a dostupná pre každého zákazníka, ktorý chce využívať výhody pri svojich nákupoch, či už cez internet alebo priamo v kamennej predajni.

Viac informácií o inštalácii Cashback Helper nájdete na www.cashbackworld.com/helper.

Viac k témam: Cashback Helper, Cashback World, online nákup
Zdroj: Webnoviny.sk – Cashback Helper pomôže online kupujúcim nájsť tie najlepšie ponuky © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

58-ročný muž nezvládol rozchod so svojou priateľkou, prenasledoval ju a strpčoval jej život. Hrozí mu väzenie (foto)

Zvykol ju čakať na rôznych miestach po návrate z práce a vulgárne jej nadával.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *