Home / SLOVENSKO / Kotlebovec Magát: Slováci sú národ, sám o sebe hlúpučký

Kotlebovec Magát: Slováci sú národ, sám o sebe hlúpučký

riekol klasik slovenských nacionalistov s číslom 88 na kandidátke kotlebovej ĽSNS Marián Magát na svojom poslednom videu zverejnenom na “židovskom“ fejsbuku.

Táto pozoruhodná vývrtka známeho slovenského nacionalistu, ktorého niektoré média označujú za neonacistu je mimoriadne pozoruhodná. Čo je za tým?

Magát spolu s Mišúnom boli dlhý čas verným prívržencom Mariána Kotlebu a všade ho spoločne oslavovali a spolu velebili aj slovenský národ.

Situácia sa však politicky vyvinula pre oboch aktérov trestaneckých táborov (Mišúna a Magáta) rozdielne.

Snímka obrazovky 2017-06-07 o 9.24.04

Kým Mišún ďalej velebí Kotlebu a jeho stranu (za čo si vyslúžil už tisíce eur ako poslanecký asistent), Magát dopadol o poznanie horšie. Z dôveryhodných zdrojov sa DENNÍK POLITIKA dozvedel, že Magát z kotlebových miliónov eur na ktorých sa údajne „on sám podieľal 5 000 hlasmi” nevidel ani cent.

Takže Mišún dostal už tisíce eur a Magát ani cent. Vraj aj to je jeden z dôvodov, prečo Magát na Kotlebu zanevrel. Aj keď ďalšie dôveryhodné zdroje tvrdia, že “Marián Kotleba neznesie iného kohúta vo svojom kurníku a Magát priveľmi vyskakoval. Tak sa Marián jednoducho toho Magáta zbavil a dobre mu tak”.

Magát vraj zvažuje návrat do SĹS za ktorú už raz s Mišúnom kandidoval ale všetko je vo hviezdach.

Snímka obrazovky 2017-06-07 o 9.24.32

Nie je vraj vylúčené ani to, že všetci nacionalisti sa nakoniec spoja, ale musia vraj „akceptovať Kotlebu ako bezpodmienečného vodcu” uvádza ďalší dôveryhodný zdroj.

Takže tak sa údajne veci majú. Nazývať Slovákov ako „národ, sám o sebe hlúpučký” si nedovolí každý. “Také niečo by Kotleba nikdy nepovedal. To môže vypustiť z huby len špina Magát” uviedol na sociálnej sieti kotlebovec Vidlák ako reakciu na posledné magátové video.

Ďakujeme za TIP Mariánovi ?

Zaujímavé TIPY nám zasielajte na email: tipydodennika@dennikpolitika.sk a spoločne tvorme DENNÍK POLITIKA.

exred.

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Rada vlády odmietla novelu zákona o neziskových organizáciách. Pletie sa ňou bič na aktívnych občanov, tvrdí Zajac

Novela zákona negatívne postihne všetky typy mimovládnych organizácií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *