Home / šport / Ostatné športy / Slováci ovládli obrovský slalom Svetového pohára, Haraus vyhral a Kubačka bol druhý

Slováci ovládli obrovský slalom Svetového pohára, Haraus vyhral a Kubačka bol druhý

VEYSONNAZ 8. februára (WebNoviny.sk) – Na pretekoch Svetového pohára zdravotne znevýhodnených alpských lyžiarov vo švajčiarskom Veysonnaze sa mimoriadne darí slovenskému reprezentantovi Miroslavovi Harausovi s navádzačom Marošom Hudíkom.

Po troch triumfoch v super G sa im podarilo zvíťaziť aj v piatkovom obrovskom slalome. Úspech slovenskej výpravy umocnilo druhé miesto Mareka Kubačku s navádzačkou Máriou Zaťovičovou v rovnakej kategórii. Počas víkendu sú vo Veysonnaze na programe ďalšie dva obrovské slalomy.

Svetový pohár zdravotne znevýhodnených lyžiarov

Veysonnaz

MUŽI

Zrakovo znevýhodnení – obrovský slalom: 1. Miroslav Haraus (nav. Maroš Hudík, SR) 1:59,75 min, 2. Marek Kubačka (nav. Mária Zaťovičová, SR) +1,82

Viac k témam: Svetový pohár zdravotne znevýhodnených lyžiarov
Zdroj: Webnoviny.sk – Slováci ovládli obrovský slalom Svetového pohára, Haraus vyhral a Kubačka bol druhý © SITA Všetky práva vyhradené.

Pozrite sa tiež

Štyridsaťročná Kuzminová v IBU Cupe druhýkrát po sebe v elitnej desiatke, predbehla aj dvadsiatničky

Po ôsmom mieste v rýchlostných pretekoch na 7,5 km skončila v pretekoch s hromadným štartom na 12 km na desiatej priečke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *