Home / POLITIKA / Navráť prezlečených komunistov – prenasledovanie pre iný názor !!! TOTALITA !!!
zdroj: Ján Benčík

Navráť prezlečených komunistov – prenasledovanie pre iný názor !!! TOTALITA !!!

Dekan fakulty považuje názory svojho študenta za absolútne neprijateľné a nebezpečné.

Obdivuje šéfa ĽSNS Mariana Kotlebu, uctieva prezidenta vojnovej Slovenskej republiky Jozefa Tisa a je fanúšikom jedného z najvýraznejších predstaviteľov slovenskej pravicovej, extrémistickej scény Mariána Magáta, ktorého polícia stíha pre popieranie holokaustu.

Študent Pedagogickej fakulty Trnavskej univerzity Jozef Repka sa na sociálnej sieti netajil svojimi krajne pravicovými názormi. Práve preto si „narobil“ problémy. Toľko z citácie z článku na www.aktuality.sk

Aj za týmto odhalením je bloger Ján Benčík.

Keby to bolo smiešne, tak by sa na tom človek aj zasmial. Ale v tejto banánovej republike sa začínajú prenasledovať ľudia, ktorý sú stúpencami parlamentnej strany.

Ak je rovnaký meter pre všetkých stúpencov parlamentných strán, je na čase začať prenasledovať stúpencov a sympatizantov SMER-SD, Most- Hid, SNS, SAS, OĽANO-NOVA, Sme rodina. Je na čase vyhodiť ich zo škôl aj zamestnaní. Začať by sme mali tým, že vyhľadáme všetkých 200 000 voličov ĽSNS a pozatvárame ich všetkých do basy.

Kto dal dekanovi patent na to, že práve on je kompetentný súdiť, čí názory študenta sú alebo nie sú prijateľné čí nebezpečné? Takto rozhodovali o ľudských osudoch komunisti, ktorý si mysleli, že všetko vedia najlepšie a len ich názor je ten správny. Tak isto vyhadzovali študentov za iný názor ako mali oni.

Celé to SERuje k tomu, že za chvíľu budú ľudia súdený, prenasledovaný, vyhadzovaný zo škôl čí zamestnaní, len pre to, že majú iný názor, presne tak isto ako to robili komunisti pred rokom 1989… Znamená to, že pri kormidle sú späť presne ty istý komunisti, ty komunisti ktorých sme sa údajné v roku 1989 zbavili … ???

Peter Cvrčka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Eurobarometer ukázal, čo najviac trápi Slovákov aj historické minimá dôvery vo vládu a parlament

Aktuálnu situáciu na Slovensku vníma negatívne 79 percent obyvateľov, sme pesimistickejší v porovnaní s obyvateľmi krajín Európskej únie (EÚ), s ktorými susedíme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *