Home / SLOVENSKO / Dvaja kohúti (psychopati) na slovenskom smetisku.

Dvaja kohúti (psychopati) na slovenskom smetisku.

Matovič a Kotleba. Títo dvaja sa hľadali dlho a nakoniec sa našli. Obidvaja majú strany, ktoré riadi len oni sami a obidvaja inkasujú milióny eur zo štátneho rozpočtu. Za oboma je výsledok „velké kulové“. Za Matovičom je v parlamente len bordel, chaos a maškaráda. Za Kotlebom nie je vo VUC BB vôbec nič, keďže ide podľa hesla „kto nič nerobí, nič nepokazí“.

Takzvané kotlebove hliadky boli a sú to isté ako zamestnávanie cigánov na banskobystrickej župe. Veľké reči a vyhlásenia a koľko, že to tých cigánov Kotleba s krompáčmi zamestnal? Jáj…on chcel, ale vláda mu to zakázala 🙂 Proste, keď sa k moci dostanú psychopati, tak na slovenskom smetisku je ešte väčší bordel ako v kurvinci.

Druhý psychopat, Matovič, ktorý dlho nebol v médiach sa prejavil opäť geniálne psychopaticky:  „Skutočným riešením problému nastoľovania poriadku vo vlakoch by bolo nasadenie rómskych občianskych hliadok. Zároveň by sa vrátili aj do obcí, kde pred rokom skončili.“ Na dnešnej tlačovej konferencii to oznámil líder OĽaNO-NOVA Igor Matovič, podľa ktorého je súčasný zákon zakazujúci hliadky Mariana Kotlebu (ĽSNS) vo vlakoch bezzubý a impotentný.

Matovič toto riešenie ponúka ministrovi vnútra Robertovi Kaliňákovi (Smer-SD) s tým, že štát má z eurofondov 380 miliónov eur na rómsku problematiku. „Premiér Robert Fico (Smer-SD) povedal, že najlepšou hrádzou proti extrémizmu je, keď ľudia dôverujú vláde. Ale akú majú mať ľudia dôveru, keď vidia, že Kotleba napochodoval do vlakov, osem mesiacov vláda hovorila, ako problém vyrieši a potom prišla s impotentným zákonom, ktorý nič nerieši a nezakazuje Kotlebovi a spol. byť vo vlakoch? Kotlebovi stačí, keď nebude hovoriť, že je hliadka a naplnil literu zákona,“ povedal Matovič s tým, že ak kotlebovci uvidia, že sa porušuje zákon, tak každý má právo zasiahnuť.

Matovič preto navrhuje nasadiť Rómov. „V roku 2015 vykonávalo 325 ľudí v takmer stovke obcí za peniaze z eurofondov rómske občianske hliadky. A navrhujeme, aby sme týchto skúsených ľudí nasadili aj do vlakov,“ odporučil.

Takže si to zhrňme. Jeden psychopat nasadil do vlakov chlapcov s IQ blízkym hojdacím koníkom a druhý psychopat navrhuje nasadiť do vlakov tiež chlapcov s IQ blízkym hojdacím koníkom. Jediný rozdiel je len vo farbe pleti chlapcov.

No uznajte, je toto normálne? Naozaj na Slovensku už väčšine ľudí začína tak drbať z nadbytku a rozkoše, že volia stále väčších a väčších psychopatov?

Kam táto krajina speje?

Kde a kedy a vôbec tieto ddbilné návrhy psychopatov môžu skončiť?

Marian Zaboj

Niečo viac o psychopatoch skrátene zo zdroja pluska.sk

Psychopati nie sú šialení. Sú veľmi inteligentní, v práci úspešní a vyzerajú mimoriadne dobre. Rozpoznajte ich skôr, ako vám zničia život. Každý dvadsiaty piaty človek na svete je psychopat. Žiaľ, väčšinou bez sekery a motorovej píly. „Tento obraz je síce pravdivý, ale týka sa kriminálnych psychopatov. Okrem nich existuje aj skupina ľudí, hadov v oblekoch. Tí sa dostanú na významné pozície späté s mocou. Priťahujú ich miesta, kde niečo znamenajú a môžu rozhodovať. Najčastejšie si vyberajú manažérske, sudcovské alebo politické posty,“ vysvetľuje psychológ PhDr. Martin Jakubek, PhD. Ak sa obzriete okolo seba, psychopata rozoznáte. Nie je to všedný človek, vždy vytŕča z davu. „Je oblečený nápadnejšie, pretože to ladí s jeho osobnosťou. Nie je nudný,“ opisuje psychoporadkyňa Mgr. Silvia Korbášová, PhD. Pre svoje okolie je na prvý pohľad neodolateľný. Pri bližšom kontakte s ním však rýchlo odhalíte, že niečo nie je v poriadku. Môžete sa stretnúť až s tromi typmi, všetkým však chýba empatia, súcit a pocit viny, nech robia čokoľvek.

 

Nájdite 10

Ak máte podozrenie, že vo vašom okolí je psychopat, overte si to v tabuľke ich najčastejších vlastností. Sedí vám na niekoho desať z nich? V tom prípade máte dočinenia so psychopatom.
• Neúprimnosť
• Arogancia
• Nedôveryhodnosť
• Manipulatívnosť
• Necitlivosť
• Absencia výčitiek svedomia
• Emocionálne ploché vzťahy
• Ľahko obviňuje iných
• Netrpezlivosť
• Nevypočítateľnosť
• Nespoľahlivosť
• Nesústredenosť
• Teatrálnosť
• Neetickosť
• Prejavy šikanovania
• Parazitovanie

 

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Opitý šofér s maloletým dieťom v aute prechádzal na diaľnici zo strany na stranu, vyslúžil si nepodmienečný trest (video)

Sudca mu v super rýchlom konaní udelil nepodmienečný trest.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *