Home / SLOVENSKO / ŠOK ! ! ! Primátor Dobšinej Ján Slovák údajne rasista a extrémista ! ! !

ŠOK ! ! ! Primátor Dobšinej Ján Slovák údajne rasista a extrémista ! ! !

Primator-Jan-SlovakPrimátor Dobšinej Ján Slovák sa pred troma rokmi zúčastnil na koncerte skupiny Ortel tej skupiny Ortel, ktorá sa umiestnila na druhom mieste v ankete Český  slavík  2016 … tej skupiny Ortel, ktorej spevák Tomáš Ortel sa v ankete Český slavík 2016 umiestnil ako spevák na druhom mieste hneď za božským Karlom Gottom.

Kto ma v tejto krajine, kde premiér ma extrémistické vyjadrenia, typu Nedovolíme aby na Slovensku vznikla ucelená Moslimska komunita, právo niekoho označiť, že je rasista či extrémista, len pre to, že sa zúčastnil na koncerte skupiny ocenenej strieborným Českým slávikom?

Prečo premiéra  Róberta Fica nikto neoznačil za islamofoba a rasistu po jeho vyjadreniach, ale Jana Slováka označil bloger Ján Benčík, že je rasista a extrémista len preto, že sa zúčastnil na koncerte a odfotil sa s fanúšikom Mariana Kotlebu, Richardom Tiszom? Fanúšikom toho Mariana Kotlebu, ktorý je legitímne zvolený poslancom Národnej Rady Slovenska … Nie je to žiadny vrah, zlodej ani nič podobné… je to zástupca 200 000 nespokojných a nasratých Slovákov v NR SR, ktorých v najbližších voľbách bude 500 000 ak súčasna vláda bude naďalej rozoberať Slovensko.

Peter Cvrčka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Najvyšší súd opätovne zrušil zasadnutia vo veci expolicajta Kučerku, ďalšie termíny zostávajú v platnosti

Bývalý vyšetrovateľ NAKA Marián Kučerka, ktorý je neprávoplatne odsúdený za prijímanie úplatku, sa momentálne nachádza v Bosne a Hercegovine, kde požiadal o azyl.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *