Home / SLOVENSKO / Špinavý proruský komunista a slovenský premiér

Špinavý proruský komunista a slovenský premiér

Sudičky pri vzniku druhej Slovenskej republiky nepriali. Žiaľ. Slovenskí premiéri za posledných 27 rokov neboli všetci veľmi excelentní ale dvaja z nich prekonali všetky očakávania všetkého. Prvým pohrebníkom úspešnej vízie Slovenska bol právnik z Nemšovej Vladimír Mečiar. Mečiarizmus v nás nás priviedol k druhému pohrebníkovi – terajšiemu premiérovi Ficovi.

Citovať výroky Fica  a to čo z nich splnil by bolo na riadne hrubú knihu.  Nie je to už potrebné. Vieme svoje. Reči a skutky sú diametrálne odlišné u nášho pána premiéra.

Niektoré myšlienky z dneška však určite vojdú do análov.

„Som predseda vlády a mojou povinnosťou je chrániť mojich ľudí,“ začal tlačovú konferenciu s Miroslavom Lajčákom, ktorá mala vyvrátiť podozrenia súvisiace s organizovaním kultúrnych podujatí slovenského predsedníctva, premiér Robert Fico.

„Chrániť mojich ľudí“  – presne takto rozpráva aj capo di tutti capi v talianskom Palerme.

Fico na margo médií. „Nemám nič proti tomu, ak nám idete po krku, ale vy neinformujete, vy bojujete s touto vládou. Niektorí z vás sú špinavé protislovenské prostitútky,“

„špinavé protislovenské prostitútky,“ – vyjadrovanie hodné veľkého Josif Vissarionovič Stalina a Klementa Gottwalda, ktorý sa chodil do Moskvy učiť ako „zakrútiť krkom“ všetkým ideologickým nepriateľom po víťaznej revolúcii.

„Ak veríme, že sme právny štát, tak nemôžeme vynášať rozsudky takýmto spôsobom,“ tvrdí dnes  (23. novembra 2016) minister Lajčák.

Minister Lajčák akoby pozabudol na pamätný výrok, že Slovensko nie je podľa premiéra Roberta Fica stále štandardným právnym štátom. Vyhlásil to v Sobotňajších dialógoch Slovenského rozhlasu (16. marec 2013). Týmito slovami sa prihlásil k názoru, ktorý vyslovil ešte v roku 2006.

Záverom v tomto neprávnom štáte podľa premiéra Fica neostáva nič iné, len skonštatovať, že z vlastných skúseností mnohí ľudia cítia, že Slovensku vládne špinavý proruský komunista so svojou grupou.

(rbf)

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Muž aj žena vypadli v Petržalke z okna, polícia v byte našla telo 10-ročného chlapca

Bližšie informácie polícia poskytne, akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *