Home / SLOVENSKO / Koho zastupuje Pápež František? Chráni Fico kresťanov, židov alebo moslimov?

Koho zastupuje Pápež František? Chráni Fico kresťanov, židov alebo moslimov?

To je na vážne zamyslenie aj u nás, na našom kresťansko-komunistickom Slovensku. Pápež František ako uviedol včerajší americký denník Washington Post kritizoval vlády za to, že nájdu peniaze na záchranu bánk, ale nie pre trpiacich ľudí. Pápež František spomenul najmä migrantov, ktorí zomierajú pri pokusoch preplávať Stredozemné more. Pápež túto politiku nazval „bankrotom ľudskosti“.

U nás na Slovensku vieme veľmi dobre, čo je to pomoc bankám. Mečiarovci slovenské banky vytunelovali, dzurindovci ich na úkor národ zachránili a lacno predali zahraničnému kapitálu. Nikto sa nách chudobných nezastal. Vtedy nezlyhal  „bankrot ľudskosti“ pápež František?

Až teraz máme jediného zástancu slabých a chudobných. Bohužiaľ ním nie je pápež František ale náš premiér Róbert Fico. Jediný slovenský politik, ktorý drží slovo, zastavil kvóty a obhajuje záujmy národa. Róbert Fico tak chráni kresťanov a slovenský národ pred moslimskou hrozbou terorizmu skrývajúcou sa pod rúškom utečenectva.

Ešte šťastie, že slovenskí kňazi sa nestotožňujú s názormi pápeža Františka, ktorý akoby viac chránil židov a moslimov ako nás kresťanov.

Jozef Veriaci z Prešova

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Migračné toky v Únii sa zintenzívnili, Slovensko však prisťahovalcov láka najmenej

V roku 2021 bolo v EÚ podľa odhadov päť prisťahovalcov na 1000 ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *