Home / SVET / Zakomplexovaný Žid a Tisov podporovateľ s nižším IQ v parlamente

Zakomplexovaný Žid a Tisov podporovateľ s nižším IQ v parlamente

NA STRÁŽ, priatelia! Tak som doma. Vrátil som sa dnes zo stáže v USA, ktorú mi financovala otvorená nadácia spoločnosti a nestačím sa čudovať. Rýchle prebehnutie správ na nete za posledné dva týždne ma utvrdilo, že som sa vrátil na naše ľudové Slovensko. Do krajiny, kde hlúposť prekvitá a kde sa stáva pravidlom, že čím väčší kokos, tým väčšiu šancu na vstup do slovenského parlamentu.

V USA a hlavne NYC je podobne ako na našom ľudovom Slovensku situácia dosť kritická. Na každom kroku neger, hispánec alebo ortodoxný Žid. Stretnúť poriadneho čistokrvného belocha je celkom problém. Najviac som ich stretol na Wall Street. Každopádne musím priznať, že tí negri, hispánci a židia, s ktorými som sa bavil, boli celkom inteligentní. To ma utvrdilo, že skoro všetci chytrí a pracovití sa utiekajú do USA. Dokonca aj Slováci. Naposledy tam dlho žil Robo Mikla. Asi preto je život v USA lepší ako na našom ľudovom Slovensku.

Na našom ľudovom Slovensku asi zostali už len hlupáci, cigáňi, zakomplexovaní Židia a Tisovi podporovatelia s nižším IQ. Chytrí už dávno žijú a pracujú na Západe a v USA. Nijak inak si neviem vysvetliť to, čo sa na Slovensku deje.  Napríklad v americkom kongrese je židov tiež veľa, ale žiaden tam nepríde so s hviezdou do roboty. To sa môže stať len na Slovensku. Vyzerá to tak, že všetci chytrí židia už opustili naše ľudové Slovensko a zostal tu len ten jeden zakomplexovaný Židák, čo prišiel do roboty s hviezdou na saku. No uznajte priatelia, „je to normálne?“.

Keď som to videl dnes na nete, tak som si myslel, že som sa vrátil do krajiny kokosov. Len kokosi totiž môžu zvoliť za poslanca zakomplexovaného Židáka.

Čo je však ešte horšie ako žid v slovenskom parlamente, tak ešte väčší prúser nepochybne je, že kokosi zvolili Tisovho podporovateľa s nižším IQ za poslanca. Tento íkvač, ktorý má obhajovať aj moje záujmy ako poslanec slovenského parlamentu nevie odpovedať ani na triviálne otázky novinárov. Čo potom môžem od tohto íkvača očakávať, keď bude parlament rokovať napríklad o zákone o DPH?

Normálne som zhrozený priatelia. Po dvoch týždňoch v USA otváram ústa, čo sa na našom ľudovom Slovensku deje. Tak či onak, časový posun ovplyvňuje moju myseľ a preto nateraz končím. Viac o mojom pobyte v USA a pohľade na naše ľudové Slovensko spoza mláky v mojom ďalšom príspevku už čoskoro. Nateraz sa lúčim na stráž a požehnané sviatky ukrižovania nášho Ježiša Krista prajem čitateľom DENNÍKa POLITIKA.

Marian Zaboj

redaktor

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Stredná dĺžka života v Európskej únii opäť vlani poklesla. Ktoré krajiny sú na tom najlepšie?

Stredná dĺžka života žien bola aj v roku 2021 vyššia ako u mužov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *