Home / šport / Ostatné športy / Stanovská získala bronzovú medailu, nedeľňajší program pre zlé počasie zrušili

Stanovská získala bronzovú medailu, nedeľňajší program pre zlé počasie zrušili

TACEN 1. septembra (WebNoviny.k) – Slovenská singlkanoistka Soňa Stanovská získala bronzovú medailu na pretekoch 4. kola Svetového pohára vo vodnom slalome v slovinskom Tacene (31. augusta – 2. septembra).

Aktualizované: Slafkovský získal pre Slovensko striebro v disciplíne C1, Martikán skončil šiesty

Organizátori podujatia zrušili nedeľňajší program pre nepriaznivé podmienky a povodne a podľa pravidiel kanoistiky tak zostanú platné výsledky z prvej kvalifikácie, ktorá sa uskutočnila v piatok. Stanovská v nej obsadila čistou jazdou tretiu pozíciu časom 111,15 s. Lepšie výkony predviedli iba Austrálčanky víťazka Jessica Foxová (103,23 s) a Rosalyn Lawrencová 108,38 s. Na facebooku o tom informovala Slovenská kanoistika.

Viac k témam: Soňa Stanovská, Svetový pohár vo vodnom slalome
Zdroj: Webnoviny.sk – Stanovská získala bronzovú medailu, nedeľňajší program pre zlé počasie zrušili © SITA Všetky práva vyhradené.