Home / POLITIKA / Lipšic proti Paškovcom. Nabalí sa poslanec na obhajobe zbitých Košičanov?

Lipšic proti Paškovcom. Nabalí sa poslanec na obhajobe zbitých Košičanov?

Známa kauza bitky troch bratov Paškovcov pokračuje mediáne ďalej. Priživujú sa nej nielen bulvárne médiá informujúce nepravdivo o kauze, ale aj iní. Do kauzy  sa v novom roku 2016 pred voľbami zapája aj Daniel Lipšic.

Štyria poškodení Košičania sa dohodli s poslancom Národnej rady a bývalým ministrom vnútra, advokátom Danielom Lipšicom (Nova). „Politikov sme nechceli, ale keď sme v Košiciach zháňali advokáta a oslovili sme troch, všetci odskočili s odôvodnením, že si nechcú poškodiť advokátsku kariéru,“ hovorí Ján.
„Potom sme dostali tip na pána Lipšica, že on pomáha v prípadoch, ktoré iní nechcú. Kontaktovali sme ho, povedal, že nemá žiadny problém, a dohodli sme sa.“ píše východoslovenský regionálny denník Korzár.

Daniel Lipšic trpí v posledných troch rokoch prudkým poklesom príjmov. Kým v roku 2012 boli Lipšicové iné príjmy vo výške 78 356 eur, v roku 2013 ešte 51 100 eur, tak v roku 2014 nastal u advokáta Lipšica prudký výpadok inkasa. Zarobil už len 17 117 eur. 

Otázka tak stojí, či ide Daniel Lipšic na kauze Paškovci zlepšiť svoje inkaso a finančný príjem alebo ide nezištne a zadarmo pomôcť zbitým Košičanom?

Priestor na vyjadrenie je DENNÍK POLITIKA pripravený poskytnúť aj Danielovi Lipšicovi. Uvidíme teda, ako bývalý minister vnútra, advokát a poslanec Lipšic na túto môžnosť zareaguje.

 

lipsic2012 lipsic2013 lipsic2014

(inžurmaz)

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Eurobarometer ukázal, čo najviac trápi Slovákov aj historické minimá dôvery vo vládu a parlament

Aktuálnu situáciu na Slovensku vníma negatívne 79 percent obyvateľov, sme pesimistickejší v porovnaní s obyvateľmi krajín Európskej únie (EÚ), s ktorými susedíme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *