nedeľa , 9 mája 2021
Home / POLITIKA / Kde začína a končí vlastenectvo slovenských nacionalistov? Pri prvej zľave v Lidli

Kde začína a končí vlastenectvo slovenských nacionalistov? Pri prvej zľave v Lidli

a slovenský nacionalista, ktorý sa na Facebooku ešte včera slovne a s gramatickými chybami vystatoval svojím vlastenectvom, si dnes kúpil zlacnený nemecký výrobok v nemeckom obchodnom reťazci. Áno, priatelia, je to tak. Nacionalizmus slovenských nacionalistov nemá vysokú cenu. Je to cena zľavy pár centov, ktorú ponúka Lidl Slovákom za produkty z Nemecka. Na mnohých produktoch, ktoré v Nemecku žerú psy boháčov, si s chuťou pochutnávajú aj slovenskí nacionalisti 🙂

Alebo ste už videli známych slovenských nacionalistov ako nakupujú o pár centov drahšie slovenské výrobky v COOP Jednote?

Ja nie, ale mnohých som už videl ako nakupujú v Lidli, prípadne Kauflande. Aj v mojej Banskej Bystrici.

Po zverejnení môjho zamyslenia „Prečo všetci pinďoši z FB pracujú na Zápáde a nie v Rusku?“ som obdržal desiatky emailov plných nadávok a vulgarizmov bez akýchkoľvek argumentov alebo racionálnych faktov. Väčšina bola anonymná, rovnako ako anonymne mi nadávali na Facebooku proputinovskí trolovia. Spojenectvo a veľmi podobné myšlienkové pochody proputinovských trolov a slovenských nacionalistov nakupujúcich v Lidli je príznačné pre početnú skupinu zúfalcov, ktorí žijú svoj život vo virtuálnom svete internetu a facebooku. Rovnako ako proputinovskí trolovia, ktorí nikdy nenavštívili Rusku, a rovnako ako slovenskí imigranti pracujúci na Západe (nie v Rusku) a nadávajúci na Západ sa chovajú aj slovenskí nacionalisti na FB. Ich hrdosť a česť má cenu pár centov. Pár centov zľavy, ktorú im dáva ten odporný západný vykorisťovateľ a kapitalista v Lidli.

V čase vianočných sviatkov by sme mali byť milí a mali by sme si navzájom priať lásku, božie požehnanie a odpúšťať si.

Aj preto odpúšťam všetkým, ktorí mi v emailoch a na facebooku nadávajú a prajú mi len to najhoršie. Slovenským hlúpym nacionalistom, slovenským pinďošom z FB pracujúcim na Zápáde a nie v Rusku a slovenským proputinovským trolom totiž musí racionálne uvažujúci vzdelaný človek odpustiť.

Na túto skupinu frustrovaných ľudí na facebooku šíriacich bludy a nenávisť sa totiž hodí najlepšie veta jedného významného muža, ktorý riekol: „Otče, odpusť im, lebo nevedia, čo činia!

A ja sa k tejto vete v týchto sviatočných dňoch pripájam.

Ámen!

Marian Zaboj

redaktor

jesus lidl

 

 

 

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Čaputová: Začína sa obdobie, počas ktorého sa uskutoční debata o budúcnosti Európy a jej smerovaní

Prezidentka SR Zuzana Čaputová to uviedla pri príležitosti Dňa Európy a začiatku Konferencie o budúcnosti Európy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *