štvrtok , 6 mája 2021
Home / SLOVENSKO / Si génius? Budeš trpieť. Si slovenský nacionalista? Nikdy to nepochopíš, rovnako ako cigáň

Si génius? Budeš trpieť. Si slovenský nacionalista? Nikdy to nepochopíš, rovnako ako cigáň

lebo je štatisticky dokázané, že drvivá väčšina “slovenských nacionalistov” sú hlupáci, ktorých IQ sa pohybuje na úrovni pod priemerom bežnej populácie, avšak o trochu vyššie ako je priemerné IQ cigáňskej populácie. Aj preto sa 7 prekliatí najinteligentnejších ľudí netýka väčšiny “slovenských nacionalistov” 🙂 , rovnako ako sa to netýka väčšiny slovenských cigáňov 🙂

Existuje predpoklad, že extrémne vysoké IQ, prináša svoje výhody. Napríklad sa nemusíte veľa učiť na školské písomky, keď čítate o komplikovaných konceptoch, okamžite im porozumiete a dokonca by ste zrejme vedeli postaviť aj raketu. Všetko to môže byť pravda, no existujú aj značné nevýhody inteligencie. Chcete vedieť s akými ťažkosťami sa musia vyrovnávať a čo skutočne trápi geniálnych ľudia?

1.Namiesto cítenia myslíte
Vysoko inteligentní ľudia vo všeobecnosti chápe svoje emócie a môže o nich rozprávať iným, no nevie ich dať najavo prirodzene.
2.Nikdy nepochopíte hodnotu tvrdej práce
Inteligencia sa stáva problémom, keď si tí, ktorým nechýba, veľmi skoro uvedomia, že nemusia pracovať tvrdo a napriek tomu získajú výsledky, a teda si nikdy nevytvoria silnú pracovnú morálku.
3.Ostatní očakávajú, že budete vždy najlepší
Okolie automaticky očakáva, že vám vždy darí a nemáte nikoho, s kým by ste si pohovorili o svojich slabostiach a neistotách.
4.Ľudia sa môžu nahnevať, že ich v bežných rozhovoroch neustále opravujete
Keď viete, že niekto povedal niečo úplne nesprávne, je priam nemožné potlačiť nutkanie ich opraviť.
5.Máte sklon skomplikovať veci
Chápanie možných následkov svojich rozhodnutí, najmä tendencie niekoľko násobne preanalyzovať tieto dôsledky, spôsobuje konečné rozhodnutie takmer nerealizovateľným.
6.Ľudia si zvyknú myslieť, že ste chválenkár
Niekedy si ľudia môžu myslieť, že keď sa s nimi delíte o nové vedomosti, ktoré ste práve nadobudli, sa len vystatujete.
7.Uvedomujete si, koľko toho ešte neviete
Extrémna inteligencia vás donúti uvedomiť si limity svojho poznania, pretože nech sa budete snažiť akokoľvek, nikdy neporozumiete všetkému.

zdroj: http://karierainfo.zoznam.sk/cl/1000160/1495215/7-prekliati-najinteligentnejsich-ludi–Ak-ste-genius–budete-trpiet

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Minister zahraničných vecíprijal končiaceho talianskeho veľvyslanca Meucciho

Gabriele Meucci na Slovensku pôsobil viac ako štyri roky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *