štvrtok , 6 mája 2021
Home / POLITIKA / Matovič sa chystá na Lipšica. Kedy dostane Lipšic politické K.O.?

Matovič sa chystá na Lipšica. Kedy dostane Lipšic politické K.O.?

Už 9.10.2015 informoval DENNÍK POLITIKA, že Matovič sa plánuje zbaviť Lipšica. Po mesiaci sa naše informácie potvrdzuju. 

Sme naozaj radi, že informácie DENNÍKa POLITIKA sa potvrdzujú, hoc sprvoti ľudia mali pochybnosti. Príspevky našich korešpondetov a redaktorov sa v čase a časom potvrdzujú. Sú  totiž úplne pravdivé.

Naše zdroje sú naozaj exkluzívne a dodávajú nám informácie priamo zo zdroja a preto sú v čase ich podávania úplne pravdivé. Častokrát až po čase ostatné média získajú tie informácie, ktoré sme my v DENNÍKu POLITIKa získali už dávno 🙂

Mali sme pravdu s utečencami, mali sme pravdu s haváriou egyptského lietadla, mali sme pravdu s Kotlebom, mali sme pravdu s Kollárom a teraz máme pravdu s Matovičom.

“Ako je o Matovičovi známe, problémových týpkov a tých, ktorý ho sťahujú dole rieši rýchlo a razantne. Takže ešte jeden prieskum s podobným výsledkom a dni Lipšica v koalícii s Matovičom sú zrátané” – napísali sme v našom denníku už 9.10.2015.

“Mne je to úplne jedno, či pôjdeme ako koalícia alebo ako jedna strana. Urobím všetko pre to, aby hlasy neprepadli. Nie je teda problém zmeniť súčasný stav, aby sme to zlodejom skomplikovali a nie zjednodušili,” uviedol dnes pre TASR Igor Matovič. Možnosťou tak je, že OĽaNO ponúkne na svojej kandidátke miesta pre nominantov NOVA, čo by znamenalo, že do volieb pôjdu ako jedna strana. Vtedy by im stačil na vstup do parlamentu volebný zisk päť percent.

Matovič – falošný hráč slovenskej politiky, podľa premiéra Fica “pošahanec” zvolil salámovú taktiku zbavenia sa Lipšica. Najprv ruší koalíciu s Lipšicovou stranou NOVA. Podľa exkluzívnych informácií priamo z okolia Matoviča sa však Matovič zbaví Lipšica natvrdo.

Otázne je len, kedy sa ho zbaví?

Či pred podaním kandidátok alebo až po ich podaní. Aktuálne plánuje Matovič, že sa zbaví Lipšica až po podaní kandidátok. Tým by dal Matovič Lipšicovi definitívne politcké K.O..

Matovič už má praktické skúsenosti s politckým K.O. bývalým politikom KDH. Naposledy poslal do kolien bývalého ministra vnúra Vladimíra Palka, ale aj bývalého predsedu parlamentu Františka Mikloška.

Lipšic sa dostáva do predposledného kola politického ringu svojej kariéry. Jeho navonak spolubojovnik Igor Matovič ho však v poslednom kole pošle natvrdo do kolien.

K.O. Lipšica od Matoviča je skoro isté. A to bude politcký koniec Daniela Lipšica. Ďalšieho politka, ktorý zradil svoje rodné hnutie – KDH.

autor: stan

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Minister zahraničných vecíprijal končiaceho talianskeho veľvyslanca Meucciho

Gabriele Meucci na Slovensku pôsobil viac ako štyri roky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *