Home / šport / Hokej / Chicago Blackhawks po desiatich rokoch definitívne nebude hrať play-off NHL

Chicago Blackhawks po desiatich rokoch definitívne nebude hrať play-off NHL

CHCIAGO 21. marca (WebNoviny.sk) – Hokejisti Chicaga Blackhawks s Tomášom Jurčom v tíme sa v sezóne 2017/2018 už s určitosťou nepredstavia v play-off severoamerickej NHL. „Čierni jastrabi“ predtým naposledy nepostúpili do vyraďovacej časti ešte v ročníku 2007/2008.

Odporúčame:

Odvtedy získali už tri Stanleyho poháre. Chicago prišlo aj o teoretickú šancu na účasť v play-off 2017/2018 v utorňajšom stretnutí, keď na vlastnom ľade podľahlo Coloradu 1:5. Hokejisti Blackhawks sú po 74 odohraných zápasoch na poslednom mieste Centrálnej divízie a na 13. priečke v Západnej konferencii.

Viac k témam: Chicago Blackhawks, hokej, NHL, play-off NHL
Zdroj: Webnoviny.sk – Chicago Blackhawks po desiatich rokoch definitívne nebude hrať play-off NHL © SITA Všetky práva vyhradené.