Home / SVET / Tiger na stavbe v Indonézii zabil jedného človeka, zomrel v dôsledku vykrvácania

Tiger na stavbe v Indonézii zabil jedného človeka, zomrel v dôsledku vykrvácania

PEKANBARU 11. marca (WebNoviny.sk) – V Indonézii zabil tiger pásavý sumatranský (panthera tigris sondaica) 34-ročného stavbára. Incident sa stal v sobotu večer v provincii Riau na ostrove Sumatra.

Odporúčame:
Muž vo Viedni zaútočil nožom na niekoľkých ľudí, tri osoby utrpeli veľmi vážne zranenia

Šéf tamojšej polície Muhammad Rafi uviedol, že Yusri Effendi pracoval spolu s ďalšími troma kolegami, keď pod budovou zbadali tigra. Počkali niekoľko hodín, kým zviera odíde a zišli dolu. Po približne 250 metroch chôdze sa dostali tvárou v tvár tigrovi a začali bežať do bezpečia. Zviera však napadlo Effendiho, ktorého našli v bezvedomí. Zomrel v dôsledku vykrvácania.

Viac k témam: Indonézia, napadnutie
Zdroj: Webnoviny.sk – Tiger na stavbe v Indonézii zabil jedného človeka, zomrel v dôsledku vykrvácania © SITA Všetky práva vyhradené.

Pozrite sa tiež

Rusko tvrdí, že dobylo dve dediny na východe Ukrajiny

Ukrajinské letectvo uviedlo, že v noci zo soboty na nedeľu zostrelilo 60 ruských bezpilotných lietadiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *