Home / SLOVENSKO / Hádka o parkovacie miesto v Bratislave vyústila až do vyhrážok zabitím, problémy medzi dvomi „kohútmi“ už trvali dlhšie

Hádka o parkovacie miesto v Bratislave vyústila až do vyhrážok zabitím, problémy medzi dvomi „kohútmi“ už trvali dlhšie

4.4.2024 (SITA.sk) – Hádka o parkovacie miesto v Bratislave vyústil až do vyhrážok zabitím. Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková, v stredu 3. apríla sa v treťom bratislavskom okrese odohral spor medzi zamestnancom prevádzky s rýchlym občerstvením a zamestnancom barbershopu.

Podľa informácií polície trvali problémy medzi nimi už dlhší čas, pričom v stredu vyústili až do roztržky doplnenej o vyhrážky zabitím a spôsobením ťažkej ujmy na zdraví zo strany zamestnanca prevádzky s rýchlym občerstvením.

Privolaná policajná hliadka vykonala s účastníkmi incidentu neodkladné úkony a jedného z účastníkov eskortovala na oddelenie. Zistením presných príčin a okolností incidentu sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave III.

Viac k témam: Parkovanie, Vyhrážanie
Zdroj: SITA.sk – Hádka o parkovacie miesto v Bratislave vyústila až do vyhrážok zabitím, problémy medzi dvomi „kohútmi“ už trvali dlhšie © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Boj o Fond na podporu umenia. Na odmietnutie novely zákona vyzýva poslancov vyše 200 mimovládok

Fond na podporu umenia vznikol preto, aby nerozhodovali politici, ale odborníci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *