Home / SLOVENSKO / V Trenčíne zopakujú konkurz na nového riaditeľa Verejnej knižnice Michala Rešetku, neuspela ani jedna z kandidátok

V Trenčíne zopakujú konkurz na nového riaditeľa Verejnej knižnice Michala Rešetku, neuspela ani jedna z kandidátok

1.4.2024 (SITA.sk) – Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) je nútený zopakovať výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa Verejnej knižnice Michala Rešetku v Trenčíne. Do februárového konkurzu sa síce prihlásili dve kandidátky, ale ani jedna nedostala od výberovej komisie potrebný počet hlasov.

Riaditeľská pozícia sa v knižnici uvoľnila na konci minulého roka, keď o ukončenie pracovného pomeru požiadala Gabriela Krokvičková. Urobila tak len dva mesiace po tom, čo ju zastupiteľstvo TSK potvrdilo v riaditeľskej funkcii po úspešnom konkurze na päťročné funkčné obdobie. Aktuálne je riadením knižnice poverená Sylvia Fabová.

Viac k témam: riaditeľ Verejnej knižnice Michala Rešetku v Trenčíne
Zdroj: SITA.sk – V Trenčíne zopakujú konkurz na nového riaditeľa Verejnej knižnice Michala Rešetku, neuspela ani jedna z kandidátok © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Nie je tu žiadny vzťah nadradenosti ani podradenosti, hovorí Fico o Pellegrinim. Premiér sa vyjadril aj k Trestnému zákonu

Ústavný súd SR musí podľa premiéra povedať, čo je ústavné a čo nie v novele Trestného zákona.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *