Home / SVET / Hasiči zasahovali pri požiari trojposchodovej budovy vo Viničnom, škoda presahuje 200-tisíc eur (foto)

Hasiči zasahovali pri požiari trojposchodovej budovy vo Viničnom, škoda presahuje 200-tisíc eur (foto)

1.3.2024 (SITA.sk) – Hasiči zasahovali pri požiari trojposchodovej budovy v obci Viničné. Ako informuje Hasičský a záchranný zbor (HaZZ), v piatok krátko po 6:30 prijali hlásenie o dymení zo strechy budovy v rekonštrukcii v lokalite Pri mlyne.

Hasiči po príjazde na miesto zistili, že ide o požiar strechy a horného poschodia. Požiarisko rozdelili na tri zásahové úseky a oheň po viac ako hodine lokalizovali.

Hasiči momentálne pracujú na zalievaní lokálnych ohnísk a zároveň budovu ochladzujú,“ uvádza HaZZ. V dôsledku požiaru vznikla majiteľovi objektu škoda predbežne vyčíslená na viac ako 200-tisíc eur. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Pri udalosti zasahovalo viac ako 20 hasičov z Okresného riaditeľstva HaZZ v Pezinku (z hasičských staníc v Senci a Pezinku) a z Hasičského a záchranného útvaru hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy so siedmimi kusmi hasičskej techniky a štyria členovia dobrovoľného hasičského zboru Svätý Jur s jedným kusom techniky.

Viac k témam: Hasiči, Požiar, Požiar bytového domu
Zdroj: SITA.sk – Hasiči zasahovali pri požiari trojposchodovej budovy vo Viničnom, škoda presahuje 200-tisíc eur (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Na Časiv Jar útočí viac ako dvadsaťtisíc ruských vojakov, mesto je nateraz plne pod kontrolou Ukrajincov

Ruskí vojaci sústreďujú svoje úsilie na Časiv Jar, ktorý považujú za kľúčový pre ďalší postup smerom ku Kosťantynivke, Kramatorsku a Sloviansku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *