Home / SVET / Ruskú rafinériu Iľskij v Krasnodarskom kraji zachvátil požiar, pravdepodobne po útoku ukrajinského dronu (video)

Ruskú rafinériu Iľskij v Krasnodarskom kraji zachvátil požiar, pravdepodobne po útoku ukrajinského dronu (video)

9.2.2024 (SITA.sk) – Rafinériu Iľskij na juhu Ruska v Krasnodarskom kraji v noci na piatok zachvátil požiar. Pravdepodobne sa tak udialo v dôsledku útoku ukrajinského dronu.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda, ktorý cituje nezávislý ruský telegramový kanál Astra. Operačné stredisko ruskej polície v okrese Severskij v Krasnodarskom kraji konštatovalo, že požiar vypukol zhruba o druhej v noci a v priebehu hodiny ho uhasili. Neskôr ruský telegramový kanál Shot uviedol, že požiar v rafinérii spôsobil útok dronu.

Explosion und Feuer: Drohnen griffen die #Ilskij-Ölraffinerie in der Region #Krasnodar an. #Russia

Die Ilskij-Ölraffinerie ist im Bezirk Sewerskij der Region Krasnodar in Brand geraten.Zuvor hörten die Anwohner eine Reihe von Explosionen und Geräusche von fliegenden Drohnen. pic.twitter.com/hT0gM0zip2— Boris Alexander Beissner (@boris_beissner) February 9, 2024

Viac k témam: Požiar, Ropná rafinéria, rusko-ukrajinský konflikt, útok dronom
Zdroj: SITA.sk – Ruskú rafinériu Iľskij v Krasnodarskom kraji zachvátil požiar, pravdepodobne po útoku ukrajinského dronu (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Najvyšší súd USA umožnil bývalému prezidentovi Trumpovi zúčastniť sa na primárkach vo všetkých štátoch

Zamietol tak pokusy štátov, ktoré chceli zablokovať túto možnosť pre jeho rolu pri nepokojoch v Kapitole v januári 2021.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *