Home / SLOVENSKO / V základnej škole v Čachticiach našli drogy, policajti zadržali len 14-ročné dievča

V základnej škole v Čachticiach našli drogy, policajti zadržali len 14-ročné dievča

7.2.2024 (SITA.sk) – Novomestská polícia zasahovala v priestoroch Základnej školy v Čachticiach (okres Nové Mesto nad Váhom) po tom, čo sa v šatni našlo vrecko s obsahom zelenej sušenej rastliny. Ako bližšie špecifikovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, vrecko bolo nájdené v topánke jednej zo žiačok.

„Na mieste bolo v zmysle zákona zadržané 14-ročné dievča, ktoré bolo po vykonaní potrebných procesných úkonov prepustené na slobodu,“ uviedla polícia.

Tá začala trestné stíhanie vo veci prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. „Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nie je možné nateraz k tomuto prípadu poskytnúť bližšie informácie,“ dodala polícia.

Viac k témam: Drogy, Základná škola
Zdroj: SITA.sk – V základnej škole v Čachticiach našli drogy, policajti zadržali len 14-ročné dievča © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Matovič musí zmazať statusy a videá o Haščákovi, prikázal mu to krajský súd

Okresný súd vo svojom rozhodnutí z leta minulého roku konštatoval, že videá a príspevky Matoviča obsahujú prejavy o Haščákovi, ktoré nie je možné spoločensky tolerovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *