Home / SLOVENSKO / Mladý muž zo Žiliny, ktorý poškodil viaceré vozidlá, skočil v rukách polície

Mladý muž zo Žiliny, ktorý poškodil viaceré vozidlá, skočil v rukách polície

7.2.2024 (SITA.sk) – Žilinská policajná vyšetrovateľka obvinila 24-ročného muža z trestného činu poškodzovania cudzej veci. Ako informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, muž má na svedomí poškodenie viacerých vozidiel v žilinskej mestskej časti Považský Chlmec.

Obvinený muž v nedeľu 4. februára na troch rôznych vozidlách poškodil viacero dverí, na jednom z nich aj čelné sklo a prednú kapotu. Následne sa presunul k súkromnej budove a poškodil vstupné dvere a dve sklenené výplne okien.

„Poškodením bola spôsobená predbežná škoda vo výške viac ako 266 eur, ktorá bude presne vyčíslená v priebehu vyšetrovania. Vyšetrovateľka Policajného zboru spracovala podnet na návrh na vzatie obvineného muža do väzby,“ uviedla k prípadu Kremeňová s tým, že ďalšie okolnosti sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Autá, prečin poškodzovania cudzej veci
Zdroj: SITA.sk – Mladý muž zo Žiliny, ktorý poškodil viaceré vozidlá, skočil v rukách polície © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

KDH ocenilo, že vláda stiahla novelu zákona o ochrane oznamovateľov z rokovania parlamentu

Kresťanskí demokrati súčasne vládu vyzvali, aby nepodporovala korupčníkov a podvodníkov a novelu riadne pripravila po diskusii s odborníkmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *