Home / šport / Šanca aj pre slovenských fanúšikov. Na MS v hokeji 2024 sa uvoľnia do predaja ďalšie stovky vstupeniek

Šanca aj pre slovenských fanúšikov. Na MS v hokeji 2024 sa uvoľnia do predaja ďalšie stovky vstupeniek

18.12.2023 (SITA.sk) – Organizátori budúcoročných majstrovstiev sveta v hokeji, ktoré sa uskutočnia v Česku, uvoľnia v utorok 19. decembra o 10.00 h ďalšie stovky jednodňových vstupeniek na väčšinu zápasov vrátane duelov domáceho reprezentačného tímu. Ako organizátori uviedli v tlačovej správe, do predaja pôjdu vstupenky na všetky zápasy domáceho národného mužstva v prvej kategórii.

V piatok sme od Medzinárodnej hokejovej federácie dostali informáciu o odblokovaní podstatnej časti denných balíčkov. Sme veľmi radi, že vďaka intenzívnej víkendovej práci môžeme ešte pred Vianocami ponúknuť fanúšikom ďalšiu možnosť, ako z tých najlepších miest vidieť umenie českého tímu. Vo väčšine zápasov pôjde o vyššie stovky vstupeniek,“ povedal vedúci oddelenia predaja vstupeniek Martin Gremlica.

Lístky budú k dispozícii na oficiálnej stránke IIHF alebo prostredníctvom známych webov špecializujúcich sa na predaj vstupeniek na rôzne podujatia.

Viac k témam: Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2024, Vstupenky
Zdroj: SITA.sk – Šanca aj pre slovenských fanúšikov. Na MS v hokeji 2024 sa uvoľnia do predaja ďalšie stovky vstupeniek © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Šéfovia SOŠV a SPV oficálne podpísali prihlášky na olympijské a paraolympijské hry v Paríži (video)

Slávnostný akt vykonali za prítomnosti veľvyslanca Francúzska na Slovensku Pascala Le Deunffa a viacerých športovcov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *