Home / SLOVENSKO / Čoraz viac Slovákov siaha po netradičných erotických darčekoch. Tu sú tie najpopulárnejšie

Čoraz viac Slovákov siaha po netradičných erotických darčekoch. Tu sú tie najpopulárnejšie

13.12.2023 (SITA.sk) – Vianočné sviatky sú časom pokoja, lásky a rodinnej pohody. Sú ale aj obdobím, ktorý ponúka viac priestoru venovať sa milostným dobrodružstvám. Toto sú najčastejšie kupované darčeky, po ktorých siaha čoraz viac Slovákov.

Erotická spodná bielizeň či sexi kostýmy a masky na oči

Muži darujú od nepamäti svojim manželkám novú spodnú bielizeň. Okrem tvarovania siluety tela povzbudzuje aj túžbu po sexe, a zvyšuje sebavedomie žien. „Kým medzi pomerne známe a tradičné darčeky patria dámske čipkované body či košieľky, odvážnejšie dámy určite ocenia rôzne sexi kostýmy a masky na oči. Ženy môžu dať pánom kožené alebo latexové sexi boxerky či tangá,“ hovorí Veronika Kubíčková, odborníčka z e-shopu Ruzovyslon.sk, ktorý predáva erotické pomôcky a zaoberá sa zdravou sexualitou.

Pokiaľ ide o erotickú kozmetiku, rezonujú parfumy a oleje s feromónmi

Erotická kozmetika ponúka pod stromček veľa inšpirácií. Vhodným darčekom môžu byť vonné lubrikačné gély, ale aj zbozkávacia stimulačná kozmetika, ktorá spríjemňuje predohru a orálny sex. Nič sa nedá pokaziť ani rôznymi krémami, ako sú hydratačné vaginálne krémy, gély na oddialenie ejakulácie alebo erotické parfumy. Práve tieto výrobky s feromónmi, medzi ktoré patria aj rôzne telové oleje, pleťové vody, peny do kúpeľa alebo šumivé bomby, pomáhajú zrelaxovať a nabudiť k sexuálnym hrám. Na zintenzívnenie sexuálnej túžby sú vhodné aj španielske mušky.

Buďte odvážni s erotickými šperkami

Ľudia sa čoraz viac zaujímajú o originálne a extravagantné šperky, medzi ktoré patria aj tie erotické. „Trendovým darčekom pod stromček môžu byť napríklad svorky na bradavky, ktoré zdobia ženské prsia, dajú sa použiť počas predohry, ale aj na glamour fotenia. Ďalšími originálnymi darčekmi môžu byť ozdobné obojky (chokery), ozdobné putá, samolepiace kamene na telo alebo šperky,“ vysvetľuje odborníčka.

Pomôcky pre lepšie sexuálne zdravie

Zdravotnícke pomôcky sú ideálnym darčekom nielen pre staršiu generáciu. Zhoršené sexuálne zdravie postihuje častejšie ženy po pôrode alebo menopauze, a je tiež spojené s rôznymi gynekologickými problémami, ako sú oslabené svaly panvového dna. „Ženy ich môžu posilňovať rôznymi spôsobmi, najpríjemnejšie je použitie vaginálnych činiek, venušiných guličiek či elektrostimulačných pomôcok,“ dodáva Veronika Kubíčková, odborníčka na zdravú sexualitu.

Informačný servis

Viac k témam: Darčeky, erotické darčeky, PR, Ružový slon
Zdroj: SITA.sk – Čoraz viac Slovákov siaha po netradičných erotických darčekoch. Tu sú tie najpopulárnejšie © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

PS vyzýva Pellegriniho a Suska, aby zabezpečili vyhlásenie novely Trestného zákona v Zbierke zákonov

Snaha vládnej koalície zabrániť Ústavnému súdu rozhodnúť predtým, ako novela nadobudne účinnosť, iba dokazuje, ako veľmi sa rozhodnutia súdu boja.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *