Home / šport / Ostatné športy / Shiffrinová vyhrala zjazd vo švajčiarskom St. Moritzi, Vlhová neštartovala a klesla v celkovom poradí

9.12.2023 (SITA.sk) – Američanka Mikaela Shiffrinová sa stala víťazkou sobotňajšieho zjazdu žien na pretekoch Svetového pohára vo švajčiarskom St. Moritzi a upevnila si post líderky celkového poradia SP.

Druhá v sobotu skončila so stratou 15 stotín sekundy Talianka Soffia Goggiová, tretiu priečku obsadila jej krajanka Federica Brignonneová.

Petra Vlhová neštartovala v celkovom hodnotení SP klesla z 2. na 4. pozíciu.

Viac k témam: Svetový pohár v alpskom lyžovaní, Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní
Zdroj: SITA.sk – Shiffrinová vyhrala zjazd vo švajčiarskom St. Moritzi, Vlhová neštartovala a klesla v celkovom poradí © SITA Všetky práva vyhradené.