Home / SVET / Ruské deti sa „učia vlastenectvu“ aj streľbou na podobizne Zelenského, Bidena a Stoltenberga (video)

Ruské deti sa „učia vlastenectvu“ aj streľbou na podobizne Zelenského, Bidena a Stoltenberga (video)

6.12.2023 (SITA.sk) – Ruské deti sa „učia vlastenectvu“ aj streľbou na fotografie ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, amerického prezidenta Joea Bidena a generálneho tajomníka Organizácie Severoatlantickej zmluvy (NATO) Jensa Stoltenberga. Ako referuje web news.sky.com, povedal to poradca ukrajinského ministra vnútra Anton Heraščenko.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ten uviedol, že v ruskom meste Tomsk sa konal festival s názvom Mierumilovný bojovník Ruskej federácie. „Na jednom z miest bola zriadená strelnica pre deti, kde boli namiesto terčov fotografie Volodymyra Zelenského, Joea Bidena a generálneho tajomníka NATO Jensa Stoltenberga,“ uviedol Geraščenko na platforme X, predtým známej ako Twitter.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine – november 2023 (fotografie)

Zatiaľ čo televízia Sky News nemôže nezávisle overiť tieto zábery, správu o tom zverejnil ruský štátny denník AiF.

In Russia, children „learn patriotism“ while shooting at Biden, Zelenskyy and Stoltenberg.

A festival called „Peaceful Warrior of the Russian Federation“ was held in the Russian city of Tomsk. At one of the locations, a shooting range was set up for children, where instead of… pic.twitter.com/c55YStNBN5— Anton Gerashchenko (@Gerashchenko_en) December 5, 2023

Viac k témam: Americký prezident, Generálny tajomník NATO, rusko-ukrajinský konflikt, ukrajinský minister vnútra, Ukrajinský prezident, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk – Ruské deti sa „učia vlastenectvu“ aj streľbou na podobizne Zelenského, Bidena a Stoltenberga (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Najvyšší súd USA umožnil bývalému prezidentovi Trumpovi zúčastniť sa na primárkach vo všetkých štátoch

Zamietol tak pokusy štátov, ktoré chceli zablokovať túto možnosť pre jeho rolu pri nepokojoch v Kapitole v januári 2021.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *