Home / SVET / Útok v Šali: Muž vytiahol nôž na rodičov aj brata, potom vyskočil z okna a sám prišiel o život

Útok v Šali: Muž vytiahol nôž na rodičov aj brata, potom vyskočil z okna a sám prišiel o život

27.11.2023 (SITA.sk) –
aktualizované 27. novembra 9:05

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky vyslalo na základe hovoru na tiesňovú linku tri ambulancie do bytového domu v Šali, kde mali nahlásených po násilnom útoku päť zranených osôb.

Dve osoby skončili v nemocnici

Po príchode na miesto začali vykonávať resuscitáciu. V prípade troch osôb konštatovali záchranári smrť, dve ďalšie osoby boli po prvotnom ošetrení transportované do nemocníc s poranením hrudníka.

Informovalo o tom v pondelok ráno Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky na sociálnej sieti.

Zraneniam podľahol aj brat

Polícia potvrdila, že o 05:26 prijala oznámenie o tragickej udalosti v Šali – Veči, viac informácií o nej však zatiaľ neposkytne.

„Momentálne na mieste prebieha obhliadka miesta činu a vykonávajú sa neodkladné a neopakovateľné procesné úkony, preto nie je možné v tejto chvíli poskytnúť bližšie informácie,“ uviedla nitrianska polícia.

Podľa informácií TV JOJ záchranárov zavolala zranená žena, ktorá bola tiež dobodaná v byte. Útočník (23) nožom zaútočil na svoju mamu a otca, no tí sú podľa televízie mimo ohrozenia života. Zaútočil aj na svojho 17-ročného brata, ktorý zraneniam podľahol.

Útočník po krvavom útoku vyskočil z okna a sám prišiel o život.

Viac k témam: Krimi
Zdroj: SITA.sk – Útok v Šali: Muž vytiahol nôž na rodičov aj brata, potom vyskočil z okna a sám prišiel o život © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Najvyšší súd USA umožnil bývalému prezidentovi Trumpovi zúčastniť sa na primárkach vo všetkých štátoch

Zamietol tak pokusy štátov, ktoré chceli zablokovať túto možnosť pre jeho rolu pri nepokojoch v Kapitole v januári 2021.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *