Home / POLITIKA / Fico, Kotleba, Matovič a ostatní šašovia

Fico, Kotleba, Matovič a ostatní šašovia

Milé čitateľky, milí čitatelia DENNÍKa POLITIKA. Dostala som viacero emailov, prečo sa zaoberáme len Kotlebom. Uvediem veci na priamu mieru. Nezaoberáme sa len Kotlebom. Ale aj Kotlebom. Kotleba je mediálne zaujímavý. Zaujímavý je aj Fico a Matovič. Každý z nich má svoje percentá /Fico 40, Kotleba 1, Matovič 7. To je spolu skoro 50 % mediálneho a voličského trhu, ktorý pokrývajú títo politickí „šašovia“/ Na každého z týchto troch pánov nám chodia každý deň do redakcie tipy a nápady a „tajne“ informácie, aby sme ich zverejnili. Takže hlavne preto a aj preto. Priemiér Fico a aj Igor Matovič sa majú na čo tešiť, lebo len ON vie, čo ešte DENNÍK POLITIKA objaví na svojom stole 🙂 , v emailovej schránke.

Na margo iných politkov chcem uviesť, že ako ma informoval redaktor Marian Zaboj, tak oslovil na rozhovor viacerých politikov a političky. Posledne pani Helenu Mezenskú. Zatiaľ, napriek prísľubu bez odpovedí. Je pravda, že viacerí naši redaktori sú dosť „štipľaví“ na politkov. Ale nemali by takí predsa novinári byť? Možno práve pre štipľavosť naších redaktorov, nám niekoľko rozhovorov u politikov zastalo 🙁

DENNÍK POLITIKA nevznikol preto, aby hladkal brušká Ficovi, Kotlebovi, Matovičovi a vypisoval o nich oslavné ódy. Práve naopak, bude upozorňovať na chyby a omyly politikov a sem tam ich pochválime. Ak vykonajú niečo excelentné.

Ak nám budú naše čitateľky a naši čitatelia posielať tipy na iných pánov a dámy, budeme písať o iných ako sú najznámejšie politcké mediálne hviezdy Fico, Kotleba a Matovič. Ak to bude mediálne zaujímavé. V názve nášho denníka je POLITIKA a preto sa venujeme mediálne známym politikom a menej mediálne známym hercom, herečkám, športovcom, spevákom. Ako som už písala v tomto článku Diskutujte slobodne, každý z vás môže slobodne a bez cenzúry prispievať do DENNÍKa POLITIKA. Je to len a len na vás.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

Viera Špaková

poverená vedením redakcie

DENNÍKa POLITIKA

Poznámka:

Redakcia DENNÍKA POLITIKA vyznáva hodnoty osobnej slobody, spravodlivosti a slušnosti. Hlavnými zásadami, ktorými sa riadime sú nestrannosť, vyváženosť, objektivita, pravdivosť a dôsledné overovanie faktov. DENNÍK POLITIKA informuje nestranne, slobodne a nezávisle a z toho pramení aj skutočnosť, že zverejňujeme aj názory a stanoviská s ktorými sa nemusíme stotožňovať.

„Sloboda prejavu nie je absolútne právo a niektoré verejné formy prejavu sú zakázané – trestné. Slobodu prejavu je možné v zmysle Ústavy SR obmedziť, ak ide o opatrenia v demokratickej spoločnosti nevyhnutné na ochranu práv a slobôd iných, bezpečnosť štátu, verejného poriadku, ochranu verejného zdravia a mravnosti. Každý občan Slovenskej republiky je viazaný Trestným zákonom, bez ohľadu na to, kde nastáva jeho konanie. Trestné sú výroky hanobiace národnosť, rasu, etnikum a vierovyznanie, podnecujúce k nenávisti z týchto dôvodov, obhajujúce a propagujúce ideológie smerujúce k potláčaniu práv a slobôd.“

DENNÍK POLITIKA sa dištancuje od akýchkoľvek nenávistných prejavov akýchkoľvek osôb a dbáme na dodržiavanie zákon SR. V žiadnom prípade neakceptujeme a nepodporujeme konanie v rozpore so zákonmi SR, osobitne odsudzujme páchanie trestných činov proti mieru a ľudskosti, trestných činov terorizmu a extrémizmu.

Zdôrazňujeme však na záver opätovne:

DENNÍK POLITIKA informuje nestranne, slobodne a nezávisle a aj preto zverejňujeme tiež názory a stanoviská s ktorými sa nestotožňujeme.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Agresívny ozbrojený muž v centre Bratislava napádal ľudí, policajti ho spacifikovali

Muž počas úteku zahodil na zem nôž, ktorý policajti zaistili.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *