Home / SLOVENSKO / Polícia hľadá svedkov tragickej nehody, pri ktorej zomrela 81-ročná chodkyňa (foto)

Polícia hľadá svedkov tragickej nehody, pri ktorej zomrela 81-ročná chodkyňa (foto)

15.11.2023 (SITA.sk) – Prešovská polícia preveruje okolnosti tragickej nehody, ktorá sa stala v piatok 3. novembra krátko pred 17:00 na ulici Arm. generála Slobodu v Prešove. V tejto súvislosti žiada aj prípadných svedkov nehody o poskytnutie bližších informácií.

Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, vodič Citroëna C4 zrazil na vyznačenom a osvetlenom priechode pre chodcov dôchodkyňu.

Po nehode sa 46-ročný vodič, ako aj 81-ročná chodkyňa podrobili dychovým skúškam na alkohol, v oboch prípadoch boli výsledky negatívne. Neskôr sa ale žene zhoršil zdravotný stav, nasledujúci deň na následky zranení zomrela,“ uviedla Ligdayová.

Polícia v danom prípade vedie trestné stíhanie pre prečin usmrtenia, preveruje a skúma všetky okolnosti tejto tragickej udalosti. „Z dôvodu objektívneho prešetrenia všetkých okolnosti tejto nehody žiadame prípadných svedkov, ktorí by mali akékoľvek informácie k priebehu nehody, prípadne videozáznam z nehody, alebo sa v tom čase nachádzali na uvedenom mieste a vedeli by poskytnúť dôležité informácie, aby sa prihlásili na telefónnom čísle 158 alebo na číslach 0961 80 3510,“ vyzvala Ligdayová. Svedkovia môžu informácie oznámiť aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo sociálnej sieti polície.

Viac k témam: Hľadanie svedkov, prešovská krajská policajná hovorkyňa, prešovská polícia, Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Polícia hľadá svedkov tragickej nehody, pri ktorej zomrela 81-ročná chodkyňa (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Podvodníci opäť úradujú, cielia na seniorov. Na čo si treba dať pozor?

Podvodníci kontaktujú svoje obete telefonicky, pričom sa vydávajú za falošných policajtov a pod vymyslenou legendou o páchateľoch trestnej činnosti, ktorí vás sledujú a chcú vás pripraviť o úspory, ponúkajú pomoc s riešením tejto situácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *