Home / SVET / Polícia zadržala dvoch mužov v súvislosti so smrťou mladej ženy v Novom Meste nad Váhom

Polícia zadržala dvoch mužov v súvislosti so smrťou mladej ženy v Novom Meste nad Váhom

11.11.2023 (SITA.sk) –
aktualizované 11. novembra 2023, 10:46

Polícia vyšetruje tragédiu, ktorá sa v nočných hodinách stala v byte na Športovej ulici v Novom Meste nad Váhom.

Nájdené telo mladej ženy

Po zistení prvotných skutočností na mieste činu polícia nakoniec informovala, že v byte na Športovej ulici bolo nájdené telo mladej ženy bez známok života.

„Okolnosti a príčiny tragickej udalosti sú v štádiu vyšetrovania a z uvedeného dôvodu nie je možné nateraz poskytnúť viac informácií,“ dodala polícia.

Vyšetrovateľ z odboru kriminálnej polície v Novom Meste nad Váhom začal v súvislosti so smrťou 21-ročnej ženy, ktorú našli v piatok v byte na Športovej ulici bez známok života, trestné stíhanie vo veci zločinu zabitia.

Príčinu určí súdnoznalecká pitva

Ako informuje polícia na sociálnej sieti, zadržali dvoch mužov vo veku 23 a 25 rokov, ktorí sú momentálne umiestnení v cele policajného zaistenia. Presnú príčinu smrti určí nariadená súdnoznalecká pitva. Počas piatka aj sobotňajšieho dňa bolo vykonaných niekoľko výsluchov osôb a ďalších procesných úkonov.

„Môžeme ubezpečiť verejnosť, že polícia robí všetky potrebné kroky k tomu, aby táto tragická udalosť bola náležite objasnená. Avšak vzhľadom na stále prebiehajúce procesné úkony, nie je momentálne možné poskytnúť podrobnejšie informácie,“ píše polícia.

Viac k témam: Krimi, Tragédia, Trestný čin, Vyšetrovanie
Zdroj: SITA.sk – Polícia zadržala dvoch mužov v súvislosti so smrťou mladej ženy v Novom Meste nad Váhom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ruské útoky poškodili energetickú infraštruktúru vo viacerých oblastiach na Ukrajine

Na postihnutých miestach sú už tímy, ktoré posudzujú škody spôsobené ruskými útokmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *