Home / SLOVENSKO / Lyžiarske stredisko Malinô Brdo plánuje otvoriť zimnú sezónu skôr

Lyžiarske stredisko Malinô Brdo plánuje otvoriť zimnú sezónu skôr

9.11.2023 (SITA.sk) – Prípravy prímestského lyžiarskeho strediska Malinô Brdo na zimnú sezónu sú v plnom prúde. Lyžiari sa môžu tešiť na skoršie otvorenie strediska a na výhodnú lyžovačku so sezónnym skipasom, ktorý je už v predpredaji na e-shope. Stredisko pre lyžiarov pripravilo na tohtoročnú zimnú sezónu niekoľko noviniek a špeciálnych ponúk.

Už teraz si môžu lyžiari zakúpiť sezónne skipasy, ktoré sú online v predpredaji so zľavou viac ako 20% a ďalšími benefitmi ako napríklad 10% zľavy v gastre či 30% zľavu na servis lyží. Čakanie na spustenie zimnej sezóny, ktorá je naplánovaná na 22. 12. 2023 si návštevníci Hrabovskej doliny môžu spríjemniť wellnessom v unikátnej samoobslužnej kontajnerovej saune pod holým nebom.

V predaji sú už aj špeciálne produkty ako zvýhodnená sezónka pre seniorov nad 70 rokov alebo skialpová sezónka. „Skialpinistická sezónka je novinka. Už pred rokom bol o tento produkt značný záujem, takže teraz sme ho posunuli do predpredaja za zvýhodnené ceny cez e-shop.“ povedala marketingová šéfka skiparku Marianna Luka.

Čoskoro bude spustená vianočná súťaž na Facebooku, v ktorej bude možné vyhrať nielen sezónny skipas, ale aj rodinnú lyžovačku či víkendový pobyt. Stredisko pripravuje aj veľkú celovíkendovú akciu – SnowShow, ktorá sa bude konať počas jarných prázdnin.

Súčasťou technickej pripravenosti strediska je generálna údržba a revízia všetkých dopravných zariadení v stredisku ako lanoviek, tak aj vlekov. Dôležitou súčasťou je aj obnovenie vozového parku. Tento rok bude mať stredisko k dispozícii 3 plne funkčné pásové vozidlá na upravovanie svahu a poskytovanie čo najlepšej lyžovačky pre všetkých lyžiarov.

Malinô Brdo takisto posilňuje umelé zasnežovanie, aby sa mohlo počas prvých mrazov zasnežovať a otvoriť stredisko čo najskôr ako to bude možné. Riaditeľ strediska Milan Rezník vysvetlil, akými spôsobmi maximalizujú efektivitu technického zasnežovania: „V týchto dňoch sa intenzívne venujeme posilneniu zasnežovacieho systému, aby mohol ´fičať´ na maximálne povolený výkon. S tým súvisia aj práce na trafostaniciach. Našou snahou je zvýšiť výkon umelého zasnežovania, pričom osobitná pozornosť je venovaná častiam, ktoré sú už aj vzhľadom na svoj vek v horšom stave. Celé úsilie smeruje k tomu, aby náš skipark bol porovnateľný s konkurenciu a bol schopný vyrábať technický sneh hneď po príchode prvých mrazov. Som rád, že tento rok nám pribudli tiež ďalšie snežné delá,“ upresnil Rezník.

Skipark Malinô Brdo je súčasťou hodlingu ECO – INVESTMENT a.s.

ECO-INVESTMENT, a.s. je česko-slovenský priemyselno-investičný holding, ktorý pokrýva dlhodobé investície v rámci celej Európy. Hlavnými oblasťami investícií sú výroba celulózy a papiera, energetika, spracovanie mäsa, reality a telekomunikácie. Od jeho založenia je holding prítomný vo viacerých charitatívnych projektoch v oblasti zdravotníctva, vzdelania, kultúry a športu.

Informačný servis

Viac k témam: lyžiarske stredisko, Malinô Brdo, PR, Zimná sezóna
Zdroj: SITA.sk – Lyžiarske stredisko Malinô Brdo plánuje otvoriť zimnú sezónu skôr © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovensko bude aj naďalej cvičiť ukrajinských vojakov a opravovať vojenskú techniku. Potvrdil Pellegrini na samite NATO

Súčasne potvrdil, že Slovensko bude naďalej poskytovať podiel finančnej a praktickej pomoci v rámci podpory z NATO.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *