Home / SLOVENSKO / Čistenie zubov pomocou umelej inteligencie? Vyskúšajte ho aj vy priamo v stánku Oral-B® v bratislavskom Auparku

Čistenie zubov pomocou umelej inteligencie? Vyskúšajte ho aj vy priamo v stánku Oral-B® v bratislavskom Auparku

6.11.2023 (SITA.sk) – Od pondelka 6. novembra si v bratislavskom obchodnom centre Aupark môžu návštevníci exkluzívne vyskúšať inovatívnu magnetickú technológiu iO™ od Oral-B®, otestovať jej účinnosť a šetrnosť na vlastnej koži. Návštevníci budú mať možnosť vyčistiť si zuby magnetickou zubnou kefkou, a zároveň získať odborné rady o správnom čistení zubov aj starostlivosti o ústnu dutinu priamo od dentálnej hygieničky. Na zákazníkov na mieste čaká aj limitovaná špeciálna ponuka. Netradičný stánok bude na mieste len do 12. novembra.

Technológia Oral-B® iO™ je výsledkom šiestich rokov práce vývojového centra Oral-B v nemeckom Kronbergu. Kefky vybavené touto technológiou sa vyznačujú magnetickým pohonom, ktorý prenáša energiu na špičky vlákien, a vytvára tak jemné mikrovibrácie. Klinická štúdia preukázala, že používatelia používajúci túto technológiu majú 14,5-krát väčšiu šancu mať opäť zdravé ďasná v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou.

Tento rok si vybrané doteraz navrhnuté modely Oral-B® z inovatívneho radu iO™ môžu návštevníci prezrieť v bratislavskom stánku v obchodnom centre Aupark, a to vôbec po prvýkrát na Slovensku. V minulom roku mal stánok úspešnú premiéru v Česku.

Vyskúšajte najnovšiu technológiu v oblasti čistenia zubov

Návštevníci si môžu v stánku vyskúšať magnetickú technológiu čistenia priamo na vlastných zuboch.

Každý všedný deň od 16 hodiny a tiež po celý víkend majú navyše prichádzajúcu možnosť vyskúšať si zubnú kefku s technológiou iO pod dohľadom skúsenej zubnej hygieničky. Odborníčka poskytne aj cenné rady a tipy týkajúce sa správnej starostlivosti o ústnu dutinu a upozorní ich na prípadné chyby pri čistení zubov, a to v reálnom čase.

Značka Oral-B si pre návštevníkov dočasného stánku pripravila aj exkluzívnu ponuku. Každý návštevník si môže priamo na mieste kúpiť vybrané modely kefiek so špeciálnou zľavou 10%.

Hviezdou stánku je zubná kefka iO10 s technológiou iOSense™ a umelou inteligenciou

Najnovší model zubnej kefky značky Oral-B má názov iO Series 10 a je vybavená technológiou iOSense™, ktorá využíva umelú inteligenciu. Ide o v súčasnosti najpokročilejšiu technológiu v starostlivosti o ústnu hygienu. Vďaka tomu poskytuje kefka v reálnom čase pokyny a tipy, aby pomohol čistiť zuby čo najefektívnejšie a najintuitívnejšie.

V stánku sa môžete tešiť aj na ďalšie modely zubných kefiek, a to aj tých cenovo dostupných. Pre ešte efektívnejšie čistenie zubov využívajú inovatívnu magnetickú technológiu. Vďaka tomu je pokročilé riešenie dostupné širšiemu okruhu spotrebiteľov v každej cenovej kategórii.

Informačný servis

Viac k témam: čistenie zubov, Orarl-B, PR, Umelá inteligencia
Zdroj: SITA.sk – Čistenie zubov pomocou umelej inteligencie? Vyskúšajte ho aj vy priamo v stánku Oral-B® v bratislavskom Auparku © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Šimečka: Vláda teraz opravuje to, na čo opozícia v súvislosti s novelou Trestného zákona mesiace upozorňovala (video)

Šimečka uviedol, že sa na mimoriadnej schôdzi v strede leta stretávajú pre babráctvo a amaterizmus vlády Roberta Fica.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *