Home / SLOVENSKO / Policajti zadržali dílerov drog na viacerých miestach Bratislavského kraja, predávali marihuanu a kokaín (video)

Policajti zadržali dílerov drog na viacerých miestach Bratislavského kraja, predávali marihuanu a kokaín (video)

3.11.2023 (SITA.sk) – Policajti bratislavskej krajskej kriminálky zadržali dílerov drog, ktorí predávali najmä marihuanu a kokaín. K drogovej trestnej činnosti dochádzalo na viacerých miestach Bratislavského kraja, najmä v obciach Ivanka pri Dunaji, Zálesie a Rovinka.

Vykonali 19 prehliadok

Dôkazy získavali niekoľko mesiacov. Vo štvrtok vykonali 11 domových prehliadok a osem prehliadok nebytových priestorov, pri ktorých zadržali desať osôb.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Pri prehliadkach zaistili omamné a psychotropné látky, ktoré poslali na expertízu. Okrem drog zaistili aj ďalšie predmety dôležité pre trestné konanie.

Vyšetrovateľ vzniesol obvinenie voči siedmim osobám – 35-ročnému Jánovi H. z Bratislavy, 35-ročnému Danielovi S. z okresu Senec, 41-ročnému Milanovi R. z okresu Senec, 38-ročnému Jánovi B. z Bratislavy, 37-ročnému Radovi R. z okresu Senec, 39-ročnému Romanovi T. z Bratislavy a 41-ročnej Nadežde Š. A. z Bratislavy.

Drogy prechovávali dlhšiu dobu

Obvinení sú z prečinu, zločinu a obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi spáchaného formou spolupáchateľstva.

Dlhšiu dobu mali zadovažovať a prechovávať omamné a psychotropné látky, ktoré po predchádzajúcej telefonickej komunikácií distribuovali konečným užívateľom za finančnú odplatu.

Viac k témam: Drogoví díleri, Drogy, Kokaín, Marihuana, Zadržanie
Zdroj: SITA.sk – Policajti zadržali dílerov drog na viacerých miestach Bratislavského kraja, predávali marihuanu a kokaín (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Bezdomovectvo zabíja. Nota bene spúšťa darcovskú zbierku Bývanie zachraňuje životy

Organizácia už 22 rokov pomáha 320 ľuďom bez domova dostať sa z ulice.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *