Home / POLITIKA / Kotleba uprednostnil klobásový festival namiesto účasti na proteste proti islamizáci v Košiciach

Kotleba uprednostnil klobásový festival namiesto účasti na proteste proti islamizáci v Košiciach

Klobásky chutia Kotlebovi viac ako skutočný boj proti islamistom. Niečo tak absurdné na národnej scéne Slovenska sa môže stať len na Slovensku. Najväčší národovec Slovenska, Marián Kotleba sa nezúčastnil košického mitingu proti islamizácii (17.10.2015) ale uprednostnil klobásový festival v Litave v okrese Krupina, ktorý sa uskutočnil v rovnaký deň (17.10.2015).

Popis protestu z môjho pohľadu: Protest proti islamizácii v Košiciach bez problémov. Neprišiel Kotleba ani LGBTI aktivisti

Ako účastnik protestu v Košiciach, som sa organizátorov a aj ľudí z ĽS NS pýtal, kde je pán Kotleba? Prečo tu pán Kotleba nie je? Nikto mi nedal odpoveď. Nikto neopovedal. Všetci sa vyhýbali akémukoľvek vyjadreniu, všetci mlčali alebo bľabotali, že predseda BBSK je pracovne vyťažený.

Ešte šťastie, že FB Mariána Kotlebu pracuje na plné obrátky a je verejne dostupná, takže každý sa vie dozvedieť o práci Mariána Kotlebu. Z nej som sa dozvedel niečo tak neuveriteľné, že sa tomu až nechce veriť. 🙁

Marián Kotleba sa nezúčastnil košického mitingu proti islamizácii (17.10.2015) ale uprednostnil klobásový festival v Litave v okrese Krupina, ktorý sa uskutočnil v rovnaký deň (17.10.2015).

Teraz už chápem mlčanie oraganizátorov mitíngu a ľudí z ĽS NS, kde je ich „vodca“.

Nuž „vodcovi“ národných pravoverných síl Mariánovi Kotlebovi viac chutia klobásky, ako mítingy proti islamizácii 🙂 

(sov)

Fotky z FB Mariána Kotlebu ako trávi čas. Nereční na proteste proti islamizácii v Košiciach (17.10.2015) ale na klobáskovom festivale v Litave (17.10.2015)

klobásový festival

klobasy 3 klobasy 2

 

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vláda má záujem postaviť novú väznicu neďaleko Rimavskej Soboty, podľa Suska môže slúžiť aj na iné účely

rojekt mal pôvodne stáť podľa odhadov zhruba 55 miliónov eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *