Home / SLOVENSKO / Mladá vodička narazila do piliera mosta na ceste medzi Zlatými Moravcami a Nitrou, zraneniam podľahla (foto)

Mladá vodička narazila do piliera mosta na ceste medzi Zlatými Moravcami a Nitrou, zraneniam podľahla (foto)

22.9.2023 (SITA.sk) – Mladá vodička vozidla Mercedes Benz prišla o život vo štvrtok podvečer pri dopravnej nehode na ceste I/65 medzi Zlatými Moravcami a Nitrou.

Z doposiaľ presne nezistených príčin prešla do protismeru a narazila do piliera mosta. Ako informovala nitrianska polícia, 21-ročná vodička pri dopravnej nehode utrpela zranenia nezlúčiteľné so životom.

Prípadné požitie alkoholu alebo inej návykovej látke bude zisťované pri pitve. Na mieste bol prítomný aj znalec z odboru cestnej dopravy. Okolnosti dopravnej nehody, miera zavinenia a presná príčina sú predmetom vyšetrovania dopravnej polície v Nitre.

Polícia aj v súvislosti s touto tragédiou apeluje na vodičov, aby si dávali na cestách pozor, aby sledovali situáciu v cestnej premávke a aby sa plne venovali vedeniu vozidla.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Mladá vodička narazila do piliera mosta na ceste medzi Zlatými Moravcami a Nitrou, zraneniam podľahla (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V druhom ročníku Komunitných grantov Nadácie Veolia získalo finančnú podporu až deväť organizácií

O grant mohli tentoraz požiadať organizácie z Petržalky, z Dúbravky a z Podunajských Biskupíc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *