Home / SLOVENSKO / Zlodej bral, čo mu prišlo pod ruku. Banskobystrickí kriminalisti zadržali muža, ktorý sa vlámal do troch áut

Zlodej bral, čo mu prišlo pod ruku. Banskobystrickí kriminalisti zadržali muža, ktorý sa vlámal do troch áut

21.9.2023 (SITA.sk) – Banskobystrickí kriminalisti zadržali zlodeja, ktorý sa počas víkendu najprv vlámal do troch vozidiel v Banskej Bystrici a na ďalší deň do kancelárskych priestorov jednej z firiem sídliacej v blízkosti nákupného centra ESC. Ako informovala banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, zlodej bral pri tom všetko, čo mu prišlo pod ruku.

„Nepohrdol subwooferom, navigáciou, LCD monitorom, slnečnými okuliarmi, mlynčekom na kávu, dvojmetrovým hliníkovým rebríkom, predlžovačkami či dokonca rýchlovarnou kanvicou,“ popisuje polícia.

Pokračuje tým, že vďaka úspešnej práci banskobystrických kriminalistov však tieto veci nestihol speňažiť. Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže v súbehu s prečinom poškodzovanie cudzej veci.

Viac k témam: Krádež, Trestný čin, Vlámanie, Zlodej
Zdroj: SITA.sk – Zlodej bral, čo mu prišlo pod ruku. Banskobystrickí kriminalisti zadržali muža, ktorý sa vlámal do troch áut © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V druhom ročníku Komunitných grantov Nadácie Veolia získalo finančnú podporu až deväť organizácií

O grant mohli tentoraz požiadať organizácie z Petržalky, z Dúbravky a z Podunajských Biskupíc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *