Home / KULTÚRA / Bratislava uvidí každodenný život roztomilých chrobáčikov a bude sa hľadať dablérka lienky

Bratislava uvidí každodenný život roztomilých chrobáčikov a bude sa hľadať dablérka lienky

15.9.2023 (SITA.sk) – OVO (portugalsky “vajce“), pestrofarebné predstavenie svetoznámeho Cirque du Soleil, divákom počas siedmich predstavení v dňoch 19. – 22. októbra 2023 v bratislavskej Tipos Aréne odhalí každodenný život maličkých, roztomilých chrobáčikov.

Počas šou plnej skvelej zábavy a smiechu, ale aj akrobatických kúskov, ktoré zatajujú dych, diváci OVO spoznajú rôzne druhy rozkošného hmyzu, pričom ústrednými postavami príbehu sú traja hlavní hrdinovia – Lienka, Cudzinec mucha a šéf komunity –  fúzač Majster Flipo. Medzi  Lienkou a Cudzincom sa zrodí láska na prvý pohľad.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Cirque du Soleil sa v Bratislave pripravuje na veľkolepú šou (fotografie)

Predstavenie OVO je podujatie, plné zábavy, pohybu, humoru a v neposlednom rade aj ohromujúcej akrobacie, zobrazuje farebný ekosystém a zabehnutý spôsob života malých chrobáčikov. Šou je známa aj interakciou s publikom. Predstavitelia hmyzej komunity sa často objavujú medzi publikom, vďaka hlavným hrdinom sa niekoľkým divákom pošťastí byť súčasťou veselého deju.

Priamo na  štadióne sa bude dokonca hľadať dablérka lienky. „OVO, ako jedna z mála šou Cirque du Soleil, zapája do predstavenia aj publikum. Detaily nebudeme prezrádzať, aby sme divákom nepokazili moment prekvapenia,“ vyjadrili sa zástupcovia agentúry Vivien, ktorá Cirque du Soleil na Slovensko prináša. Toto predstavenie je mimoriadne vhodné aj pre detského diváka. „Pobavia sa malí i veľkí návštevníci predstavenia,“  dodávajú z VIVIEN.

Diváci si Love Story hlavných hrdinov  OVO Cirque du Soleil, ale aj omnoho viac príbehov, ktoré zahaľujú farebnú, bzučiacu komunitu, užijú v Bratislave počas 7 predstavení, a to vo štvrtok, 19.10.2023 o 20:00. V piatok, 20.10.2023 o 20:00. V sobotu, 21.10.2023, sa uskutočnia tri predstavenia o 12:00, 16:00, 20:00. V nedeľu, 22.10.2023 o 13:00 a o 17:00.  Vstupenky na všetky podujatia sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

O Cirque du Soleil

Cirque du Soleil nanovo definoval svetové vnímanie cirkusu, a to od začínajúcich talentov, až po etablované mená. Kanadská organizácia, so sídlom v Montreale, sa stala na 6 kontinentoch globálnym lídrom v oblasti živej zábavy vďaka vytváraniu pohlcujúcich a ikonických zážitkov na svetovej úrovni. Cirque du Soleil sa spája s publikom tým, že je skutočný, ľudský a inkluzívny.

Spoločnosť, ktorá má privilégium spolupracovať s umelcami zo 64 krajín, privádza k životu ich kreativitu na pódiách po celom svete a jej cieľom je pozitívne vplývať na ľudí, komunity a planétu pomocou svojich najdôležitejších nástrojov: kreativity a umenia. V priebehu rokov sa Slnečnému cirkusu podarilo inšpirovať viac ako 220 miliónov ľudí vo viac ako 70 rôznych krajinách sveta.

Zdroj: SITA.sk – Bratislava uvidí každodenný život roztomilých chrobáčikov a bude sa hľadať dablérka lienky © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Na najväčšom slovenskom folklórnom festivale vo Východnej sa predstaví aj stovka účinkujúcich z Košického kraja

Festival sa tento rok bude konať od 4. do 7. júla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *