Home / SLOVENSKO / Internet zaplavili informácie o smrti Tomáša Hellebrandta, podľa Šimečku tým antikampaň prerazila nové dno (video)

Internet zaplavili informácie o smrti Tomáša Hellebrandta, podľa Šimečku tým antikampaň prerazila nové dno (video)

14.9.2023 (SITA.sk) – Predseda hnutia Progresívne Slovensko Michal Šimečka na sociálnej sieti vyvrátil informácie o smrti ich kolegu Tomáša Hellebrandta.

Informácia o Hellebrandtovej smrti sa šíri po internete, vytvorené bolo i falošné parte. „Volajú nám ľudia s plačom, a dostalo sa to aj k Tomášovej rodine,“ napísal Šimečka v statuse. Dodal, že antikampaň proti hnutiu prerazila nové dno a rázne odmietol takýto spôsob politiky.

„Je toho samozrejme oveľa viac. Lucii Plavákovej pripisujú vulgárne citáty, ktoré nikdy nepovedala, zavádza aj desatoro Igora Matoviča o PS, ktorým obsypal schránky po celom Slovensku, o sebe som si prečítal už tony klamstiev. Ale falošná správa o úmrtí človeka – ktorý je mimochodom aktívny športovec vo výbornej forme – je strašné zlo,“ píše šéf progresívcov na sociálnej sieti. Zdôraznil však, že sa nenechajú odradiť.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: antikampaň, Dezinformácie, Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda hnutia Progresívne Slovensko, predseda OĽaNO
Zdroj: SITA.sk – Internet zaplavili informácie o smrti Tomáša Hellebrandta, podľa Šimečku tým antikampaň prerazila nové dno (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Obnovenú Michalskú vežu sprístupnili verejnosti, pribudla aj digitálna vrstva výstavy (foto)

Michalská veža prechádzala od júla 2021 generálnou rekonštrukciou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *