Home / SLOVENSKO / Žena so zadržaným vodičským preukazom nezvládla zákrutu, pri dopravnej nehode zomrel spolujazdec (foto)

Žena so zadržaným vodičským preukazom nezvládla zákrutu, pri dopravnej nehode zomrel spolujazdec (foto)

12.9.2023 (SITA.sk) – Vážna dopravná nehoda sa stala v pondelok 11. septembra v nočných hodinách na ceste od Michalovej do Brezna.

Ako informovala banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, podľa predbežných zistení tu 30-ročná vodička v ľavotočivej zákrute dostala šmyk a s vozidlom narazila do betónového mostíka. Vozidlo skončilo po náraze prevrátené na streche.

Zraneniam na mieste podľahol 33-ročný spolujazdec. Ťažké zranenia utrpela aj vodička, ktorú záchranári transportovali do nemocnice. Policajti následne zistili, že táto žena má zadržaný vodičský preukaz.

„Vzhľadom na zranenia nemohla byť podrobená dychovej skúške a tak bol nariadený odber biologického materiálu – krvi, na vykonanie rozboru na prítomnosť alkoholu a iných omamných a psychotropných látok v tele,“ dodáva polícia s tým, že všetky bližšie okolnosti nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Viac k témam: banskobystrická polícia, Dopravná nehoda, Tragická dopravná nehoda, Vodičský preukaz
Zdroj: SITA.sk – Žena so zadržaným vodičským preukazom nezvládla zákrutu, pri dopravnej nehode zomrel spolujazdec (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Súd odročil dovolanie prokuratúry v neprospech dvojice z kauzy Judáš, Gašparovič neprišiel a podal námietku na Klimenta

Špeciálna prokuratúra dovolanie podala v neprospech odsúdených z dôvodu nesúhlasu s právnou kvalifikáciou konania dvojice zo strany Najvyššieho súdu SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *